Alexa

Salih Şen, Haksız Ranta Geçit Vermeyeceğiz

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, İmar uygulamalarında hiç kimseye haksız rant sağlamayacaklarını belirtti.

Salih Şen, Haksız Ranta Geçit Vermeyeceğiz

‘’İmar uygulamalarında hiç kimseye haksız rant sağlamayacağız.’’ifadelerini kullanan  Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, Bir rant sağlanacaksa bu şehrin ve milletin rantı olmalıdır" dedi.

Şehrin planlaması sırasında ranttan sağlanan haksız zenginliğin önünü keserek, rantın şehre katkısı sağlanarak toplumsal refahı arttıracaklarını söyleyen Salih Şen, hak ve adaletten ayrılmayacaklarını belirtti.

Herşeyin merhametle var olduğunun altını çizen Şen,‘’İnsana, şehre ve şehre ait olanlara merhametle ve adaletle yaklaşacağız. Kendimiz için istemediğimizi başkası için reva görmeyeceğiz. Vatandaşımızın ne derdi olursa olsun bu bizim işimiz değil demeden dinleyeceğiz ve çözüm üretmenin gayretinde olacağız.’’şeklinde konuştu.

saadet partisi olarak yerel seçimlere en iyi  şekilde hazırlandıklarını belirten Şen, "Ülkemizin ve Samsunumuz'un çözülmesi gereken sorunlarını çok iyi biliyoruz. Vatandaşlarımız rahat olsun. Adaletin ve dürüst belediyeciliğin olduğu yerde bütün sorunların ortadan kalkacağını biliyoruz." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE