Alexa

Salih Şen: Yolsuzluk ve İsrafa Geçit Yok!

Salih Şen, Gösteriş, lüks ve şatafat için yapılan harcamaların tamamını doğrudan vatandaşın hizmetine sunacaklarını belirterek, "partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız" dedi.

Salih Şen: Yolsuzluk ve İsrafa Geçit Yok!

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, 31 Mart yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam ederken yaptığı açıklamalarda, hak-hukuk ve adaletten ayrılmayacaklarını ifade ederek, ‘’Gösteriş, lüks ve şatafat için yapılan harcamaların tamamını doğrudan vatandaşın hizmetine sunacağız.’’ dedi.

MİLLETİN ALIN TERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Milli Görüş’ün belediyecilik anlayışında belediye mülküne yetim malı gibi sahip çıkmak olduğuna vurgu yapan Salih Şen, ‘’Bütün kamu hizmetleri her bir vatandaştan alınan vergiler, harçlar ve diğer gelirler ile yapılır. Herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kâğıtta dahi hepimizin hakkı ve emeği olduğu anlayışıyla milletin alın terine sahip çıkacağız’’ dedi.

PARTİZANLIK YAPMAYACAĞIZ!

İhalelerde, mal ve emtia alımlarında kayırmacılık yapılarak yandaşlara dağıtılmayacağını  özellikle belirten Şen, ‘’Bu topraklarda doğan herkesi kardeş biliyoruz. Aynı güneşi, suyu, havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız. Dil, din, ırk, mezhep ve hiçbir grup ve parti ayrımına rıza göstermeyeceğiz. Hepimiz biriz ve bu ülkenin vatandaşıyız. Bu sebeple partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız.’’ dedi.

ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, Samsunlu vatandaşlarla bire bir görüştüğünü, esnaf ve meslek erbaplarını gezdiklerini, ekonomik olarak büyük rahatsızlıklarının olduğunu gördüklerini ifade ederek, "Biz Başkan olduğumuzda imkanlar dahilinde alınteri ile ticaret yapan esnaflarımızın önünü açacağız, her türlü imkanlarımızla esnaf ve meslek sahiplerini destekleyecek ve önündeki engelleri kaldıracağız" dedi.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:39
YORUM EKLE