Alexa

Tülay Bakır'dan Havzalı Başkan Adayı Özdemir'e Destek

24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay Bakır Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’e destek verdi.

Tülay Bakır'dan Havzalı Başkan Adayı Özdemir'e Destek

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’e destek amacı ile seçim çalışmalarına katılan 24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Karageçmiş, Güvercinlik, Karameşe ve Kale Mahallelerini ziyaret ederek destek istediler.

Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı Adayı Özdemir'in seçim çalışmalarına katılan MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, amaçlarının ülkenin bekası için birlikteliğin sürdürülmesi olduğunu ifade ederek, Cumhur ittifakına vatandaşın büyük teveccühü olduğunu söyledi.

Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP ile birlikte ülkenin menfaatleri doğrultusunda yapılan ittifakın önemine değinerek; “Bizlerin birlikteliğinden rahatsız olanlara karşı yüksek bir oy ile gereken cevabı bir kez daha vereceğiz.” şeklinde konuştu.

HALKIMIZA HİZMET ETMEK GAYESİNDEYİZ

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, vatandaşları ziyareti esnasında yapılan hizmetlere yenilerini eklemek adına yola çıktıklarıne işaret ederek; “İnşallah 3 – 4 yıl içerisinde tüm mahallelerimizin altyapısı tamamlanacak. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bunu yapacağız. Kırsalda yaşam standartlarını yükselterek halkımıza hizmet etmek gayesindeyiz. Bunun için tüm projelerimizi hazırladık ve inşallah 31 Mart tarihinden sonra çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız.” dedi.

İTTİFAKA SAHİP ÇIKMALIYIZ

24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay Bakır ise vatandaşlardan destek isteyerek, Cumhur İttifakının ülke bekasını korumak adına kurulduğunu belirterek; “Bu halk bu güne kadar ülkemizin birlik ve beraberliğine dokunan kişilere gerekli cevabı verdi. Son olarak 15 Temmuz’da can pahasına ülke bekası korundu. Bunun bilinci ile kurulan ittifaka sahip çıkmalıyız.” ifadelerini kullanarak, 15 yıl Havza'da güzel hizmetler yapıldığını, kırsal mahallelerde bu hizmetlerden yararlandığını, bu hizmetlerin daha fazlasını vatandaşlara ulaştırmak için gönüllü olduklarını belirtti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 13:39
YORUM EKLE