Alexa

TÜYAP Fuarına Katılan Erhan Usta'ya İlgi

Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Tekkeköy'de, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde 5.'si düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarına katıldı.

TÜYAP Fuarına Katılan Erhan Usta'ya İlgi

31 Mart 2019 yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, TÜYAP kitap fuarına katıldı.

Samsun-Tekkeköy TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde 5.'si düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarına katılan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta etrafında toplanan kalabalık sevgi gösterisinde bulundu.

Oldukça kalabalık olan fuarda vatandaşlar Erhan Usta ile fotoğraf çektirdi. Usta, TÜYAP katılımcılarını ve fuarda bulunan Yayın Evleri ve Yazarları da ziyaret etti.

Erhan Usta, Fuar ziyaretinin ardından İlkadım Anadolu Mahallesi'nde gerçekleştirilen mahalle toplantısına katılarak, burada yaptığı konuşmada amacının ulaşabilirlik olduğunu ve herkesi kucaklamak olduğunu söyledi. 

Kalabalığa hitabeden Erhan Usta, " Bizim seçeceğimiz kişiler cok kolay ulaşabileceğimiz, bizi anlayan, dokunabileceğimiz, geçmişte yaptıklarıyla gelecekte ne yapabileceğini tahmin edebileceğimiz içimizden biri olan kişiler olması lazım. Bizi anlamayan, bize yabancı olan, geçmişte bizim için hiç bir şey yapmamış kişileri bir genel seçim havasında seçmenin hiç birimize bir faydası olmayacaktır" dedi.

 Usta, konuşmasının devamında şöyle dedi:

"Seçilmemiz durumunda adil bir yönetim sergileyeceğiz. Ben size adalet vaat ediyorum. Benim tepemde hiç bir siyasi parti olmayacağı için partililerin işlerini yaptırması konusunda kimsenin baskısı olmayacak. Biz 'vicdanımız ve adalet' duygumuzla hareket edeceğiz, hak edene hakkını vereceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:55
YORUM EKLE