Alexa

Usta; Biz bu sıkıntıları biraz daha az yaşayalım diye uğraşıyoruz.

Samsun Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Galericiler Sitesinde esnaflarının düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Usta; Biz bu sıkıntıları biraz daha az yaşayalım diye uğraşıyoruz.

Seçim çalışmalarını kapsamında Galericiler Sitesi esnaflarının düzenlediği kahvaltı programına katılan Samsun Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, seçimlyerin hizmet yarışı olmasını istediğini söyledi.

Samsun'un seçimlerde bağımsız bir adaya alışık olmadığını ifade eden Erhan Usta, "Başlangıçta arkadaşların nasıl olacak endişesi vardı, ama bugün ilçeleri, köyleri ve vatandaşları gezdiğimizde halkın bize karşı ciddi bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Biz bu seçimlerin bir hizmet yarışı olmasını istiyoruz. Türkiye son zamanlarda kutuplaşmalardan ve gergin ortamdan oldukça sıkıldı. Biz bu sıkıntıları Samsun'da biraz daha az yaşayalım diye uğraşıyoruz. Siyasi rekabetten ziyade bunun isimler üzerinden olması gereken bir yarış olmasını ve bu yarışta Samsun'a yapabileceğimiz hizmetleri anlatalım istiyoruz" dedi.

Kahvaltı programının ardından İlkadım Çiftlik Caddesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Erhan Usta, gittiği her yerde, ziyaret ettiği her mekanda yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor. Gördüğü ilgi ve alakadan oldukça memnun olan Usta, almış olduğu kararın ne kadar da isabetli olduğunu görüyor.

Usta daha sonra Fikr-i Asım Dernek başkanı Ali Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için destek talebinde bulundu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE