Alexa

Usta; Samsun'a daha faydalı olmak için Büyükşehir'e aday oldum

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde 4-6 yaş aralığındaki öğrencilerle bir araya geldi.

Usta; Samsun'a daha faydalı olmak için Büyükşehir'e aday oldum

Bamsun'dan Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Erhan Usta, "Benim aklımda fikrimde hep Samsun var" dedi.

Erhan Usta Çocukların gönlüne taht kurdu

31 Mart 2019 Seçim çalışmalarına devam eden Samsun Milletvekili ve Bağımsız Başkan Adayı Usta, İlkadım'da faaliyet gösteren, Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde 4-6 yaş aralığındaki öğrencilerle bir araya gelerek, onlara hediye dağıttı.

Milletin efendisi değil hizmetkarı olacağım

Okul ziyaretinin ardından Atakum'a bağlı Akalan ve Çakırlar mahallesinde ziyaretlerde bulunan Usta, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Aklında hep Samsun'un olduğunu söyleyen Erhan Usta burada şu şekilde konuştu:

Benim aklımda fikrimde hep Samsun var

"Benim yönetim anlayışımda tarafları dinlemek vardır. Ben sizlerle ve alt belediyelerle ortak bir şekilde hareket ederek çözüm yolu ararım. Kimseye peşkeş çekmeden hep birlikte milletin menfaatini gerektiren çalışmaları yapacağız. Benim aklımda fikrimde hep Samsun var. 4 yıllık Milletvekili hayatımda Samsun'un bütün sorunlarını dile getiren tek Milletvekiliyim. Samsun'a daha faydalı olmak için Büyükşehir'e aday oldum. Göreceksiniz, milletin efendisi değil hizmetkarı olacağım" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 00:45
YORUM EKLE