Alexa
banner314

Antalya Havalimanı Otopark Hizmetleri

Şehir dışı veya yurt dışı seyahatlerine çıkacağımız zaman en büyük problemlerden bir tanesi aracımızın otopark sorunudur.

Antalya Havalimanı Otopark Hizmetleri
banner327

Şehir dışı veya yurt dışı seyahatlerine çıkacağımız zaman en büyük problemlerden bir tanesi aracımızı nereye bırakacağımızdır, taksi ile havaalanına gitsek bir hayli fazla maliyet oluyor neredeyse bir uçak bileti kadar taksi ücreti ödüyoruz. Havaalanı içerisinde yer alan otoparka aracımızı bıraksak günlük olarak çok afaki rakamlar üzerinden fiyatlandırma yapılıyor buda bir hayli fazla canımızı sıkıyor açıkçası. Eğer Antalya havaalanı ise konu bunu sizler için çözüme kavuşturan bir otopark işletmesi var.

Brothers otopark hizmetlerinden bahsedeceğiz. Antalya havaalanı otopark hizmetleri konusunda yıllardır, çalışma hayatına devam eden firma Antalya havaalanına 500 metre mesafede yer alıyor. Yaklaşık olarak 100 araç kapasitesine sahip olan otoparkta havaalanı-otopark ve otopark-havaalanı transferi ise ücretsiz olarak sağlanmakta. Aynı zamanda bunu kendi özel şirket araçları ile gerçekleştiriyorlar. Size anahtarınızı cebinize koyarak seyahate çıkmak kalıyor. Ya da anahtarı otopark görevlilerine teslim ederek siz seyahatteyken aracınızın iç ve dış detaylı temizliğinin yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Antalya havalimanı otopark hizmetleri konusunda son derece kaliteli hizmet veren firma müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir. 7 gün 24 saat güvenlikli ve güvenlik kamerası ile de koruma altında olan otopark işletmesinde müşterilerin rahatını düşünerek her türlü imkâna yer verilmiştir.

Ayrıca çok ayrıntılı bir web sitesi hazırlanmış, müşteri yorumları, otopark fiyatları, otopark fotoğrafları ve konum iletişim bilgileri gibi birçok detayda işletme web sitesinde yer almaktadır. Aynı zamanda firmanın web sitesi üzerinden de rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Antalya havaalanı otopark ücretleri konusunda diğer otoparklara ve havaalanı içerisinde yer alan otoparklara göre de bir hayli ekonomik bir fiyat politikası izlenmektedir. Havaalanı otopark hizmetlerini sizler için sorun olmaktan çıkaran firma, kurumsal işletmecilik anlayışı ile çalışma hayatına devam etmektedir.

YORUM EKLE

banner307

banner325