Alexa

Ayvacık Belediye Başkanı Kalaycı, Personelle Bir Araya Geldi

Personel ile tanışan ve bir araya gelen Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, herkesin işine sahip çıkması ve vatandaşlara en seri ve en kaliteli hizmetin sunulması konusunda telkinde bulundu.

Ayvacık Belediye Başkanı Kalaycı, Personelle Bir Araya Geldi

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı Belediye Personeli ile bir araya gelerek, vatandaşlara güler yüz gösterilmesi gerektiğini söyleyerek memnuniyetin ön planda tutulması, herkesin işine sahip çıkması ve vatandaşlara en seri ve en kaliteli hizmetin sunulması konusunda telkinde bulundu.

BİZİM İŞİMİZ KALİTELİ HİZMET ÜRETMEK

Herkesin kendi meslek dalına göre kendi bildiği işte verimli olacağına inandığını belirten Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı," Üstüne basa basa söylüyorum. Gerçekten hakkıyla çalışanın başımızın üstünde yeri vardır ama çalışmayan görevini ihmal eden veya çalışıyormuş gibi görüneninde aramızda yeri yoktur. İşinizi sahiplendiğimiz ve vatandaşlarımıza güler yüz gösterdiğimiz müddetçe Allah’ın izniyle bizim daha yapacak çok işimiz var diye düşünüyorum. Bizim işimiz vatandaşlarımıza kaliteli hizmet etmek, oy veren vatandaşlarımıza iyi ki oy vermişim, vermeyene de niye vermemişim ki dedirtmektir. Üzerimizde taşıdığımız yükün sorumluluğunun bilinciyle, İlçe vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak işimiz  hizmet olacak." dedi.

GÜLER YÜZLÜ BELEDİYECİLİK

İlçede özverili çalışmalarle hak ettiği güzelliklerle buluşturacaklarını belirten Kalaycı, Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olacağı, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaşacağı bir hizmet anlayışıyla çalışacaklarını belirterek; "Çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için mücadele edeceğiz.  Artık biz bir ekibiz. Bu günden itibaren bunun bilincinde olmamızı Gönül Belediyeciliği anlayışıyla güler yüzlü belediyeciliği sergilememizi istiyorum. İlçemizde bulunan tüm kurumlarımızla el birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle 7 gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, gönül gönüle İlçemizi en iyi şekilde geleceğe taşıyacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 15:03
YORUM EKLE