Alexa

Bafra Ülkü Ocakları: Her Çocuk Bir Değerdir

Bafra Ülkü Ocakları Osman Osma; "Ülkemizin geleceği, yarınlarımız olan çocuklarımızın sağlığı konusunda öyle bir etkinlik yapmayı uygun gördük dedi"

Bafra Ülkü Ocakları: Her Çocuk Bir Değerdir
Samsun-Bafra Ülkü Ocakları tarafından yapılan "Her çocuk bir değerdir" etkinliği vatandaş tarafından ilgi gördü. Ülkücü Gençler tarafından  Ağız ve Diş Sağlığı konusunda çocuklara yönelik farkındalık ortaya koymak için Bafra Kuşçular Gülizar Kahve İlk-Ortaokulunda diş fırçası ve diş macunu değıtıldı.

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Osman Osma etkinlik kapsamı dahilinde yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Ülkemizin geleceği, yarınlarımız olan çocuklarımızın ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirmek adına böyle bir faaliyet yapmayı planladık. Çocuklarımızın her alanda başarılı olabilmeleri için öncelikle onlara sağlıklı bir yaşam alanı ve sosyal çevre sunmalıyız. Her çocuk bir değerdir bizim için. Bu etkinliğimize ve bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Bafra Kuşçular Gülizar Kahve İlk-Ortaokulu Müdürü Sayın Ahmet Gülerdil Beye, Müdür Yardımcıları arkadaşlarımıza ve değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz."

Bafra Kuşçular Gülizar Kahve İlk-Ortaokulu Müdürü Ahmet Gülerdil  Ülkü Ocakları tarafından organize edilen etkinliği şöyle değerlendirdi:

"Öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı konusunda yapmış olduğunuz yardımlarınızdan dolayı, şahsınıza ve Bafra Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ederim."

Okul Müdürü Ahmet Gülerdil Bey tarafından Bafra Ülkü Ocakları Yönetimi adına Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Osman Osma'ya teşekkür plaketi takdim edildi.
 

 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 23:01
YORUM EKLE

banner325