Alexa

Başkan Özdemir, 5 yıl boyumca sizlere hizmet etmek bizler için büyük bir onur

Havza Muhtarları Derneği Mayıs ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi. Özdemir Ayrıca ilçeye yeni açılan kasap işletmesinin açılışını yaptı.

Başkan Özdemir, 5 yıl boyumca sizlere hizmet etmek bizler için büyük bir onur

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Rızkın onda dokuzu ticaret olduğunu söyleyerek, Yeni açılan iş yerinin sahiplerine ve ilçeye hayırlı olmasını diledi. Özdemir, Bu genç girişimci arkadaşlarımızı tebrik ederiz. İşletmeci arkadaşlara ticaret hayatında başarılar dilerim. İlk işyeri açılışını döner bıçağı ile yapmak benin için unutulmaz bir anı oldu.” dedi.

Havza belediye meclis üyesi Hayrettin Şahin tarafından dua okunduktan sonra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in ilk resmi açılışını döner bıçağı ile yaptı. Kırımızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Kenan Pala katılımcılara teşekkür ederek; “Kasabın işi bıçakla bizde işyerimizi böyle açmayı tercih etti.” dedi.

 25 Mayıs Mahallesinde gerçekleşen açılış törenine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ziraat Odası Başkanı Çoşkun Genç, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Denizbank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar,  iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Muhtarlar derneği toplantı 

Dernek lokalinde Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Ramazan ayında yapılacak yardımların organizasyonu, iftar programı gibi Ramazan etkinlikleri ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıya katılan Denizbank Havza Şubesi Müdürü Mesut Özkurt yapmış olduğu konuşmada Samsun Valiliği ile imzalanan protokol çerçevesinde tüm muhtarların maaş ödemelerinin Denizbank’tan yapılacağını belirterek; “Zorlu bir seçim süreci sonunda halkımızın da teveccühü ile muhtar olarak seçilen sizleri kutluyor, bu ulvi görevinizin ülkemize, mahallemize, ailenize ve sizlere hayırlar olmasını dileriz. 5 yıl boyumca sizlere hizmet etmek bizler için büyük bir onur. Sizlere yönelik ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.” Dedi.

Özkurt bankanın muhtarlara yönelik hizmetlerini ve ürünlerini anlattı.

Toplantının sonunda konuşan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ise düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılarla mahalle ve mahalle sakinlerinin sorunlarını tespit etmeyi hedeflediklerini belirterek; “Birilik ve beraberlik içerisinde mahallelerimize hizmet etmek için varız. Derneğimiz aramıza katılan yeni muhtarlarımız ile daha da güçleniyor. Ramazan ayının ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Cenabı Mevla’dan niyaz ederim.” Dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE