Alexa

Başkan Yiğit: "Kendi topraklarımızda mağduruz"

Devgeriş Köyü sakinlerinin konuğu oldan Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Belediyecilik halka hizmet etmektir, zulüm etmek değil. Bu zulme son vermek için biz bu yola başkoyduk” dedi

Başkan Yiğit:
banner327

Devgeriş Köyü sakinlerinin konuğu oldan Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Belediyecilik halka hizmet etmektir, zulüm etmek değil. Bu zulme son vermek için biz bu yola başkoyduk” dedi

 Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Devgeriş Köyü sakinlerinin konuğu oldu. Kahvaltıya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt, Devgeriş Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Onaran, Devgeriş Köyü Muhtarı Ünal Beşiktepe, Yeni Mahalle Muhtarı İdris Yıldız, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı ve MHP Canik Meclis Üyesi Adayı Ali Şener, Yeşilova Mahallesi Muhtarı Bilal İnanç,  Mobilyacılar Odası Başkanı İbrahim Ülker, İlkadım Belediyespor Kulübü Başkanı Sezai Onaran ve köy sakinleri katıldı.

 KENDİ TOPRAKLARIMIZDA MAĞDURUZ

Kahvaltı sonrası Devgeriş Köyü sakinleri sorunlarını dile getirdiler. En büyük sorunlarının imar ve yol olduğuna dikkat çeken Devgeriş Köyü sakinleri, “Yollarımız perişan durumda. Öncelikle bu sor unumuzun çözüme kavuşmasını istiyoruz. İmar uygulamalarıyla da arsalarımız elimizden alındı. Kendi topraklarımızda mağdur olduk.  Gençlerimiz ise iş konusunda çok mağdurlar. Çalışmaya gurbete gidiyorlar. Bu sorunlarımızı Atıf Yiğit’in çözeceğine inanıyoruz. Onun için bu yerel seçimde partiye değil, inandığımız kişiye oy vereceğiz.” dediler.

 BU ZULME SON VERECEĞİZ

Tüm Canik’in sorunlarının hemen hemen aynı olduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit ise, “Biz tüm haklarımızı halkımızdan yana kullanacağız. Halkımızın istemediği hiçbirşeyi yapmayacağız. Belediyecilik halka hizmet etmektir, zulüm etmek değil. Bu zulme son vermek için bu yola başkoyduk. Bizlere destek verin, birlikte Canik’i kalkındıralım. Allah bize 30 Mart tarihinde belediye başkanlığını nasip ederse sorunlarımızı birlikte masaya yatırıp ortak çözüm noktası bulacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 16:03
YORUM EKLE