Alexa
banner322

Büyük Zaferin 96. Yılı Kula’da Törenlerle Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümü yurdun dört bir yanında olduğu gibi Kula’da da protokol temcilcileri ve vatandaşların katılımıyla düzenlenen programla kutlandı.

Büyük Zaferin 96. Yılı Kula’da Törenlerle Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümü dolayısı ile Kula’da kutlama programı düzenlendi. Yunus Emre ve Şehit Ömer Halis Demir Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı önünde başlayan törene, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Astsubay Kd. Bçvş. Nedim Yerli, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Türkiye Muhripler Derneği Kula Şube Başkanı Mehmet Çürük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Gaziler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kula Kaymakamı Osman Güven ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Kent Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı önüne çelenk sunması ile başlayan tören bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. Tören daha sonra Kaymakam Osman Güven ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesi ile sona erdi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 11:36
YORUM EKLE

banner313