Alexa

Cezaevine Girmemek İçin Çatıştı

Adana’da 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir zanlı, polis ile çatıştı. Bir süre hedef gözetmeksizin etrafa ateş açan şüpheli, ikna edilerek gözaltına alındı.

Cezaevine Girmemek İçin Çatıştı

Adana’da cezası kesinleşen zanlı  gözaltına alınmak istediği sırada silahını çıkararak polis ile çatıştı. Bir süre hedef gözetmeksizin etrafa ateş açan şüpheli, ikna edilerek gözaltına alındı.

İddiaya göre, ‘nitelikli yağma’ suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası ve büyük-küçük baş hayvan hırsızlığı suçundan yakalama kararı bulunan Murat Suludağ’ın bir evin damında olduğu bilgisini alan polis kuvvetleri evin etrafını sardı. Ekiplerin geldiğini fark eden şüpheli Suludağ, yanında bulunan tabanca ile etrafa ateş açtı. 

Bir süre sonra şüpheliyi ikna ededen polis, silahı bıraktırdı ve Suludağ’ı gözaltına aldı.

Şüpheli Suludağ, polis otosuna bildirildiği sırada, “Beni FETÖ’cüler yaktı. FETÖ’cüler yüzünden boşu boşuna ceza evinde yattım. 8 sene boşu boşuna cezaevinde attım. Dosyam araştırılırsa belli olur” dedi. Murat Suludağ, ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü. Çatışma sesleri yüzünden büyük korku yaşayan mahalle sakinleri ise derin bir nefes aldı.

YORUM EKLE