Alexa

CHP'li Atalay: "Kamu imkanlarını kullanıyorlar"

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay, Kamu imkanlarını kendileri için kulllandıklarını, Kamu binalarının iktidar partisi tarafından kullanılmasını hiçbir şekilde kabul etmeyeceklerini söyledi.

CHP'li Atalay:

 
CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay AKP'nin  hiç bir şekilde kural tanımadıklarını ve seçim yasaklarını ihlal ettiklerini söyledi. Atalay: "Kamu imkanlarını kendileri için kullanıyorlar. Kamu binalarının iktidar partisi tarafından kullanılmasını hiçbir şekilde kabul etmeyeceğiz. Buradan sayın Valimizin bilgisine sunuyorum ve bununla ilgili gereken adımları atacağına yürekten inanıyorum" dedi.


Canik'ten Tekkeköy'e uzanacak yol projesine de karşı çıkan Atalay, "Seçim atmoferi içerisinde kaybolan bir konu var. Katlı yol projesi. Bu proje, Aralık ayında Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görüşüldü ve onaylandı. Kelimenin tam anlamıyla ucube olan bir projeyle, ölü bir yatırımla sanki trafik sorunu çözülmüş gibi lanse edildi. Ancak bunun Canik'te trafiğe çözüm olmadığını gördük. Biz CHP olarak böyle bir projeye karşıyız. Doğu çevre yoluyla bu işin çözümlenmesinden yanayız. Geri dönüşü olmayan adımlar atılmamalı" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 14:32
YORUM EKLE

banner325