Alexa

Günaydın:" Hakkınızı Yedirmeyeceğiz"

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın Salıpazarı ziyaretinde halka hitap ederek !Verin yetkiyi. Bizler çalışır, başarırız. Hakkınızı yedirmeyiz". dedi.

Günaydın:
banner327

 MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın seçim çalışmalarına Salıpazarı ilçesinde devam etti. Yağmur altında yoğun bir kalabalığa seslenen Günaydın;

Sizlere küçük sanayi sitesi yaparak esnafımızın bir arada olmasını sağlayıp, daha derli toplu şartlarda hizmet verilmesini sağlayacağız. Böylelikle ilçenize ekonomik kazanç getirmesini sağlamaya gayret edeceğim. Mağdur olan Salıpazar lı hemşerilerim, geçim sıkıntısı olan vatandaşımıza Hilal kart vererek onların da bir takım ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacağım. Onları muhtaç durumda asla bırakmayacağım. Bunları özellikle ifade etmek istiyorum.

Mübarek yağmur altında yaptığımız bu toplantıda, sizlerin Milliyetçi Hareket Partisi adaylarına sahip çıkmanızı istiyorum. Sizleri şehre sokmayan zihniyeti yıkıp, onun yerine sizleri şehre tek araçla getirip, sizlere hizmet etmek zihniyetinden başka düşüncesi olmayan bizlere görevi teslim etmenizi istiyorum.

Size birileri gelecek; köylü milletin efendisidir diyecek. Sonra 2009 yılında bir demeç verecek ve ben bu köylüleri elinde bavul, lastik ayakkabısında çamurla bu şehre sokmak istemiyorum diyecek. Burada bir riyakârlık söz konusu değil mi? Köylü, kentli hiç fark etmez herkese eşit mesafede durup hizmet edeceğimi ifade etmek istiyorum. Bizlere desteğinizi esirgemeyin. Verin yetkiyi. Bizler çalışır, başarırız. Hakkınızı yedirmeyiz.

Bu yağmur altında sizleri fazla tutmak istemiyorum. Hepinize teşrifleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler , bizler hepimiz Allaha emanet olalım diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2014, 14:20
YORUM EKLE