Alexa

Günaydın: 'Samsun'u Yeniden Ayağa Kaldıracağız'

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat GÜNAYDIN; "Samsun'u Yeniden Ayağa Kaldıracağız" dedi.

Günaydın: 'Samsun'u Yeniden Ayağa Kaldıracağız'
banner327

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat GÜNAYDIN seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.

Sabah saatlerinde Gülsen Sanayi sitesi işverenleriyle de değerlendirme toplantısı yapan GÜNAYDIN sorunlar ve çözümler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Günaydın: "Eğer bir yerde bir sorun varsa bu sorunun çözümünün ancak muhataplarıyla çözüleceğini bilmek gerekir. Yıllardır hizmet veren işadamlarının mecburiyete maruz bırakılıp, ben böyle uygun gördüm demenin birkaç ‘rant bekleyicisinin’dışında kimseye faydası yoktur. Bir kesimin değil herkesin başkanı olabilmenin yolu budur. Buradan söz veriyorum, hizmete geldiğimiz andan itibaren, tüm kuruluşlarla istişare yaparak tüm sorunların üstesinden geleceğiz. dedi.

Ziyaretlerine Şavşatlılar Derneği ve Vezirköprülüler Derneğiyle devam eden GÜNAYDIN: "Kültür ve Dayanışma derneklerinin önemini biliyoruz. Önce Samsun’lu olmanın bilinciyle hareket eden ama geldiği toprakların Kültürlerini gelecek nesillere aktarma mücadelesinde olan tüm derneklerimize, Belediye olarak elimdeki tüm kaynakları hizmete sunacağım. Bu derneklerimizin kıt kanaat bütçeleriyle vermeye çalıştığı öğrenci burslarına da imkânlarımız doğrultusunda vereceğim. Bakınız hiç kimseye şöyle yaparım böyle yaparım diye afaki vaatlerde bulunmuyorum. Kimselere mavi boncuk dağıtıp, olmaz hayallere sürüklemiyorum. Ben tutacağım sözü veririm. Ben eğer verdiğim sözü tutamazsam bırakıp gidecek kadar da onur ve haysiyet sahibiyim. Geleceğin Samsunu için hep birlikte çalışalım, birlikte başaralım. dedi

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2014, 15:43
YORUM EKLE