Alexa

Günaydın soluk almıyor...

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr Ferhat GÜNAYDIN seçim çalışmaları nedeniyle Pelit köy Toki sakinleriyle bir araya geldi.

Günaydın soluk almıyor...
banner327
 MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr Ferhat GÜNAYDIN seçim çalışmaları nedeniyle Pelit köy Toki sakinleriyle bir araya geldi.

Konut sakinlerinin sorunlarını dinleyen Günaydın yaptığı açıklamada: Burası yapıldığı tarihlerde kentimizin özel yerleşim yerlerinden biri olacaktı. Burada konut sahibi olan vatandaşımıza yapılan hizmetin yetersizliğini görmekteyiz. Görüyorum ki bölgenin ulaşımla ilgili sıkıntıları giderilmemiş. Taflan a seçim öncesi Express sefer koyan sayın başkan umarım bahaneyle burayı da fark eder. Sayın başkanın beni nasıl takip ettiğini biliyorum. Merak etmeyin en kısa sürede bu sorunu halledecektir. Olmadığı takdirde ben söz veriyorum, bildiğiniz gibi önceliğimiz şehrin ulaşım sorununu çözmektir.

Yollarımız maşallah mayın tarlası gibi.

Açıklamalarında dolmuşçu esnafının sorunlarına da değinen Günaydın: Gerek yolların yetersizliği ve gerekse mevcut yollardaki bozukluk ortada. Samsun da ki yollarımız maşallah mayın tarlası gibi. Araba kullanırken insan hangisinden kaçacağını bilemiyor. Günlerdir sanayi gezisindeyim. Acaba sayın başkan buralara geldi mi diye merak ettim, bırakın gelmeyi kendisini hala yüz yüze görmemiş insanımız var. Kime dokunsam bin ah işitiyorum. Makam da oturup yıllarca insanımıza duvar gibi olup, seçim süreci gelince ‘sizin için hayallerim var’ demek le olmaz bu işler. Daha 100 m üst üste temiz bir tane asfalt yolu olmayan bir şehirde kimin için hayal kuruyorsun? Dolmuşçu kardeşlerime bir sorun bakalım sayın başkan için ne düşünüyorlar? Herhalde kazançlarının büyük kısmını yedek parçalara harcıyorlar. İlkadım da bulunan Eğitim Araştırma Hastanesinin yolunu iki senede bitiremedi. Tam oldu derken yağan yağmurla orası bir anda çocuk havuzuna döndü. Sonra tekrar kırılan asfalt yol, yeniden yapıldı. İnanın bunun gibi onlarca örnek verebilirim. Bu milletin parasını hangi hakla ve bu kadar beceriksizce sokağa döküyorsun. dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 20:38
YORUM EKLE