Alexa

Hizmet için Aday Oldum

Hüseyin Yılmaz Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Big Chef's Restaurant'da düzenlediği kahvaltıyla MHP'den İlkadım Belediyesi meclis üyeliği için aday adayı olduğunu açıkladı

Hizmet için Aday Oldum
banner327
Hüseyin Yılmaz Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Big Chef's Restaurant'da düzenlediği kahvaltıyla MHP'den İlkadım Belediyesi meclis üyeliği için aday adayı olduğunu açıkladı

HİZMET ETMEK İÇİN ADAY OLDUM.

 Samsun'un tanınmış işadamlarından olan Hüseyin Yılmaz MHP’den Belediye Meclis üyesi aday adayı oldu.

 Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Big Chef's Restaurant'da düzenlediği kahvaltıyla MHP'den meclis üyeliği için aday adayı olduğunu açıklayan işadamı Hüseyin Yılmaz,"Lise ve üniversite yıllarımdan beri sempatizanı olduğum MHP'nin hayranlık duyduğum,babacan tavırlarıyla benim ve bütün İlkadım'ın göz bebeği olan İlkadım Belediye Başkanı, Necattin Demirtaş ile birlikte hizmet edebilmek için MHP'den Meclis Üyesi aday adayı oldum" dedi.

 HÜSEYİN KENDİNİ MİKROFONA ALIŞTIRMIŞ

 Yılmaz'dan mikrofonu alan Başkan Demirtaş,"Hüseyin kendini mikrofona alıştırmış" diyerek restauranttaki herkesi kahkahaya boğdu. Demirtaş'ın bu sözüne Yılmaz,"Sizleri örnek alıyoruz başkanım" diyerek yanıt verdi. Kahkahalar daha da arttı.

 SÜLEYMAN DEMİREL'İN SÖZÜYLE GÖNDERME

 İlkadım Belediyesi'nde beş yılda hayata geçirdikleri projeleri anlata Başkan Demirtaş,Benim yaş gurubumda olanlar hatırlayacaklar.Süleyman Demirel'in klasik bir sözü vardı.  Dün dündür bugün bugündür. Aday olduğunuz dönemde her şeyi söylüyorsunuz. Belediye Başkanı olunduğunda ve söylenen sözler hatırlatıldığında da ben onu dün söylemiştim diyorlar. Biz hiçbir zaman yapamayacağımız işin sözünü vermedik. Umut tacirliği yapanlardan olmadık" diye konuştu.

 SAHTEKARLARA PRİM VERMEYİN

 Seçime girerken halka vaat ettiği ne varsa yerine getirdiklerini kaydeden Başkan Demirtaş,"Halk ekmeği hayata geçiren tek belediye biziz. Halk ekmek her yerde var ama bizim gibi yapanı yok. Belediye bütçesinden bir kuruş çıkmadı. Hizmete oy verilmeli artık. Böyle olursa sahtekarlar prim yapamaz" dedi. Başkan Demirtaş ,doğum gününü geçte olsa kutlayarak jest yapan Belediye Meclis üyesi aday adayı Hüseyin Yılmaz sürpriz doğum günü pasta kesimi ile program son buldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 00:17
YORUM EKLE