Alexa

Huzurevi Sakinlerinden Başkan Şirin’e İade-i Ziyaret

Turgutlu Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin gönüllerini alan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, gerçekleştirilen iade-i ziyaretle çifte mutluluk yaşadı.

Huzurevi Sakinlerinden Başkan Şirin’e İade-i Ziyaret

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaşlılar Haftası dolayısıyla Turgutlu Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin gönüllerini alan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, gerçekleştirilen iade-i ziyaretle çifte mutluluk yaşadı.


Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'in, Yaşlılar Haftası dolayısıyla ziyaret ettiği huzurevi sakinleri Başkan Şirin'e iade-i ziyarette bulundu. Turgutlu Huzurevi Müdürü Mehmet Marmara, Turgutlu Yaşlıları Koruma Derneği Başkanı Aydın Oğul, Huzurevi sakinlerinden İbrahim Çalıklı, Mehmet Emin Eşik, Zanife Güleç, Zarife Erkal'ı makamında ağırlayan Başkan Şirin, ziyaretlerinden ve takdim ettikleri çiçekten dolayı kendilerine teşekkür etti.  Huzurevi Müdür Mehmet Marmara “İlgi ve alakalarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Turgay Şirin’e teşekkür ediyoruz. Gerek kurumsal olarak gerek şahsi olarak her zaman  varlığını yanımızda hissediyoruz” dedi. Hoş sohbetin gerçekleştiği ziyarette hayatın her yaştaki güzelliğine değinen Başkan Şirin , “Kıymetli büyüklerimiz bizim anamız-babamız, baş tacımızdır. Gönlümüz de kapılarımız da O'nlara her daim açık. Turgutlu Belediyesi dün olduğu gibi bugün de yarın da değerli büyüklerimizin yanındayız” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 12:03
YORUM EKLE