Alexa
banner314

İlkadım Belediyesi'nden Atakum'a Anlamlı Destek...

İlkadım Belediyesi, Ramazan bayramının 1. günü sabaha karşı aşırı yağışlar sonucu selin verdiği zararları ortadan kaldırmak için Atakum Belediyesi’nde destek verdi.

İlkadım Belediyesi'nden Atakum'a Anlamlı Destek...
banner327
 Bayram sabahı selle uyanan Atakum’da selin doğurduğu çamur ve cürufları temizlemek için Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerini seferber eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Selin biriktirdiği çamur ve atıkları temizlettirerek cadde ve sokakları yıkattırdı. Bayram sabahı Atakum’da yaşanan sel dolayısıyla zor anlar yaşayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini yineleyen Başkan Necattin Demirtaş, “ Atakum’da yaşayan kardeşlerimiz sel dolayısıyla mağduriyetler yaşayarak sıkıntılı anlar yaşamıştır. Bayram sabahı yaşanan sel felaketi, bize de buruk bir bayram yaşatmıştır. Atakumlu hemşerilerimizin yaşadığı bu üzüntüye ortak olduk. Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın” diye konuştu.
Atakum Belediyesi’ne kardeş eli uzatarak destek veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “ Geçmişte olduğu gibi  bugünde bu durum karşısında seyirci kalamazdık. Ekiplerimizi, felaket sonrası yaraların bir an önce sarılması, kayıpların giderilmesi için görevlendirdik. Bu acı hepimizin acısı. Bu durumlarda birlik ve beraberlik örneği göstererek dayanışma halinde olmalıyız. ” dedi.  

Akasyamhaber
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2013, 16:28
YORUM EKLE

banner307

banner325