Alexa

İlkadım Belediyesi'nden Erdoğan'a Bağış

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan kampanyaya İlkadım belediyesinden 5 bin kişi katıldı.

İlkadım Belediyesi'nden Erdoğan'a Bağış

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan, Cumhurbaşkanlığı aday bağış kampanyasına İlkadım'da 5 Bin kişilik katılımla rekor bağış yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı seçim süresince Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan bağış kampanyasına İlkadım'da rakor bağış gerçekleşti.


Ziraat Bankası Saathane Şubesi'nde yapılan bağış etkinliğine, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 5 bin kişinin katılım gösterdiği bağış programında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
NE ALA
NE ALA - 4 yıl Önce

çalışanları bu kadar ezmenin anlamı yok. insanları zorla oraya götürüyorsunuz. gitmeyen veya bağış yapmayanları tehdit ediyorsunuz.kuldan utanmıyorsunuz allahtan utanın korkun.

Parasız mı kaldı
Parasız mı kaldı - 4 yıl Önce

seçimlere az bir zaman kaldı gider ayak vatandaşın cebindekilere mi göz diktiniz. bu kadar seviyenizi ayaklar altına sermeye ne gerek var

hakkınız var
hakkınız var - 4 yıl Önce

ülkücü bir belediye bunu yapsaydı milletin parasını gaspettiklerine dair şayia ortalığa saçılırdı. ak partililere her şey mübah. basın bütün bunları gördüğü ve bildiği halde yazmıyor. korkuyor. yazamıyor. üç kuruş alacam diye yalakalık yapıyor.

bu ne sessizlik kılıç bey
bu ne sessizlik kılıç bey - 4 yıl Önce

mhp samsun teşkilatı uyuyor nasıl olsa, meydan boş, insanların ellerinden paraları alınıp çarçur ediliyor. mhp susuyor. mehp ne zaman ortaya çıkacak

gülseren
gülseren - 4 yıl Önce

siz çatlmasanız da patlasanızda erdoğan cumhur başkanı o-la-cak

banner307

banner313