Alexa

"Kavak, iradesini ortaya koyan bir ilçe..."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kavak aklına koyduğunu yapmak için iradesini ortaya koyan bir ilçe” dedi.

"Kavak, iradesini ortaya koyan bir ilçe..."

Çiğdem Karaaslan,” Kavak aklına koyduğunu yapmak için iradesini ortaya koyan bir ilçe” ifadelerini kullanarak, "Samsun’da kaybedilen İlkadım ve Atakum ilçelerini de teşkilatlarla derinleşmesine ele aldıklarını kaydetti." dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri ve  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve Ardından AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı’yı ziyaret etti.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, burada yaptığı konuşmada, geçmiş beş yılda AK Belediyecilik anlayışı ile ilçede gönüllere dokunduklarını belirterek, "Elde edilen başarının müşterek bir çalışmanın sonucu olduğunu vurgulayan Sarıcaoğlu,” Beş yıl halkımızla iç içe olduk. Gönüllere dokunduk. Seçim çalışmalarımızda da teşkilatımızla da el ele verdik “ dedi. AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Kavak’ta elde edilen başarıdan dolayı Başkan Sarıcaoğlu’nu ve parti teşkilatını kutladığını ifade ederek “ Bu başarıda katkısı olan herkesi tebrik ediyorum” dedi.

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katıldığı ziyaretlerde, 31 Mart seçim sonuçlarını değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti olarak seçimlerde güzel sonuç aldıklarını ve halkın yine tercihini AK Parti’den yana kullandığını söyledi. Karaaslan, Samsun’da kaybedilen İlkadım ve Atakum ilçelerini de teşkilatlarla derinleşmesine ele aldıklarını kaydetti.

Karaaslan, Başkan Sarıcaoğlu’nu ve AK Parti İlçe teşkilatını kutladığını dile getirerek şöyle konuştu:

“Kavak’ta güzel bir çalışma yürütüldü ve farkla seçim alındı. İşte biz bu birliktelik ile sorunlarımızı aşıyoruz. Onun için güçlü bir teşkilatız. Sorunlarımız olduğunda genel merkezimiz arkamızda. Kavak Başkanımız Sarıcaoğlu ile çok güzel hizmetlere kavuşacak. Kavak aklına koyduğunu yapmak için irade ortaya koyan ve bunu takip eden bir azme sahip. Bizlerde bu ilçenin hakkını vermek zorundayız. Bundan sonra önümüzde seçim yok. Önümüzdeki 4,5 yıl halkımızın bizden olan beklentilerini yerine getirme dönemi. Doğalgazın da ilçeye gelmesi hem istihdamı hem de mevcut yatırımları daha da artıracaktır”

KAPSAMHABER

YORUM EKLE