Alexa
banner314

Kıbrıs Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Çocuk sahibi olmak ve hamile kalmak istiyorsanız bunun için tercihlerinizi en iyi kliniklerden yana kullanmalısınız.

Kıbrıs Doğuş Tüp Bebek Merkezi
banner327

Hem kadın ve hemde erkekte sorun varsa eğer, gebe kalabilmek için uygulanacak yöntemler aracılığı ile hamileliğin mümkün hale gelmesi, artık tıbbın gelişmeleri ile mümkün hale gelmektedir. Bugün Kıbrıs tüp bebek merkezi sayesinde embriyo donasyonu gibi bir çok yöntemi kullanarak, gebeliğin mümkün hale gelmiş olmasından dolayı, artık çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için iyi bir tedavinin olduğunu da söyleyebiliriz. Bu yöntemler ile donör bağışlayıcı kadın ve sperm bağışlayıcı erkekten alınan embriyolar ile birlikte, hiç çocuk sahibi olamayacaklarını düşünen çiftlerin bile çocukları oluyor. Uygulanan tedaviler sayesinde gerekli döllenmenin oluşması ile birlikte, anne rahmine yerleştirerek, ceninin büyümesi sağlanmaktadır. Bu nedenle donasyon nakilleri özellikle 40 yaşını geçmiş bayanlarda çocuk sahibi olabilmelerine olanak sunmaktadır.

Çocuk sahibi olmak ve hamile kalmak istiyorsanız eğer, bunun için tercihlerinizi yaparken, en iyi kliniklerden yana kullanmalısınız. Çünkü bu kliniklerde daha az stres yaşayacak ve daha çok başarı oranını elde etmiş olacaksınız. İşte bu nedenle Kıbrıs tüp bebek kliniklerinin avantajlarını kullanmak ve gelişmiş olan tıbbın mucizelerini yaşamak, sizin elinizde olacaktır. Avrupa'da ki çiftler için daha fazla tercih edilen tedavilerin sağlandığı Kıbrıs tüp bebek merkezi olan Doğuş Tüp Bebek Merkezi ile sizde çocuk sahibi olmanın mucizesini yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs'ta Cinsiyet Seçimi

Ayrıca Türkiye'de ve Avrupa ülkelerinde yasak olan ama Kıbrıs'ta uygulanan cinsiyet seçimi için de çiftlerin tercihleri arasında Doğuş Ivf yer alıyor. Sağlanan tedaviler sayesinde ve tabii ki donasyon yöntemleri ile birlikte, çocuk sahibi olmayan çiftler için, doğacak çocuklarının cinsiyetini belirlemeleri bile mümkün olmaktadır. Çocuk sahibi olamayanlar için tüp bebek tedavisi en iyi yöntem olması ve ayrıca kısır olan erkekler ya da kadınlar için dışarıdan alınan spermler veya yumurtalar ile çocuklarının olması mümkündür.

Bununla ilgili olarak internet sitesinden de detaylı olarak bilgi alabileceğiniz için, özellikle cinsiyet seçimi ile ilgili aklınıza takılanların tamamına da cevap bulabilirsiniz. Cerrahlar ile Kıbrıs'a gitmeden önce görüşebilir, burada yaptırmış olduğunuz tetkiklerden bahsedebilir ve sonrasında çocuk sahibi olmak için gerekli tedavileri yaptırabilirsiniz. Avrupa'da ve ülkemizde yasak olan bebeklerin cinsiyet seçimi içinde, Kıbrıs'ta bulunan Doğuş İVF ile istediğiniz gibi gebelik sürecinde bebeğinizin cinsiyetini de belirleyebilirsiniz. Sizlerde doğacak çocuğunuzun için cinsiyet seçimi yapmak istiyorsanız eğer, sizlere önermiş olduğumuz kliniği tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem çocuk sahibi olabilecek ve hem de çocuğunuzun cinsiyetini de belirleyeceksiniz. Cinsiyet seçimi yaptırmaya karar verdiyseniz ya da karar aşamasındaysanız buraya tıklayarak yönlendirileceğiniz sayfada size yardımcı olacak bilgiler bulabilir ve hemen cinsiyet seçimi randevusu alabilirsiniz.

Tüp Bebek Yöntemi İle Çocuk Sahibi Olmak

Kadınlarda ki rahim kanallarının kapalı olması ve buralara spermlerin ulaşmaması nedeni ile gebelik gerçekleşmemektedir. Erkeklerde ki sperm sayısının yetersiz olması nedeni ile de gebelik gerçekleşmemektedir. Sonuç olarak bu durumlarda yapılacak en iyi tedavi, ülkemizde de yapılan tüp bebek tedavisidir. Çocukları olmayanlar için en önemli doğum yöntemleri arasında yer alan ve kısırlığın ilk tedavisi olarak görünen tüp bebek yöntemi, oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Öyle ki milyonlarca kişinin bu yöntem ile çocuk sahibi olduklarını ve ilk tüp bebek doğumunun ise 1978'de olduğunu biliyoruz.

Doğal yöntemler ile aynı olan, sadece dış ortamda döllenmenin yapılıyor olmasından dolayı ismi tüp bebek olarak adlandırıldığı için, çiftlerin bu tedaviyi gönül rahatlığı ile yaptırdıklarını söyleyebiliriz. Bu yöntem hamile kalmak isteyen kadından alınan yumurtalar ve babadan alınan spermlerin bir arada laboratuvar ortamında döllenmesinin yapılarak sonrasında rahme yerleştirilmesi ile hayata geçmektedir. Akabinde ise normal bir gebelik sürecine geçilerek, çocuk sahibi olunmaktadır.

Doğuş İVF Tüp Bebek Kliniği

En iyi yöntemleri uygulayan Doğuş İVF ile rahatlıkla istediğiniz tedaviyi yaptırmış olacaksınız. Kıbrıs tüp bebek merkezi alanında uzman cerrahların bir arada bulunduğu ve gelişmiş tıbbın en iyi şekilde uygulandığı merkezlerin başında gelmektedir. İnternet sitelerine girerek, gerekli tüm bilgileri alabilir ve hamilelik için şartları yani tedavilerin nasıl işlediğini de öğrenebilirsiniz. Böylelikle Kıbrıs tüp bebek merkezi sayesinde, en iyi şekilde gerekli tüm testler yaptırmış olacak ve bu tedavi sürecinde tatilinizi de yapmış olacaksınız. Kıbrıs tüp bebek merkezi sayesinde çocuk sahibi olan sayısız çiftin arasına katılabilirsiniz. Kıbrıs tüp merkezi arıyorsanız hemen yetkin bir klinikten randevu alarak uzman görüşlerine ulaşmak için bu: http://www.dogustupbebek.com/kibris-tup-bebek-merkezi sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Çünkü Kıbrıs'ta hem tedavi olacak ve hemde tatilinizi de yapmış olacaksınız. Bu sayede çok yoğun stres yaşamadan, istediğiniz gibi güzel bir tedaviyi de elde etmenin keyfini yaşamış olacaksınız. Bunların tamamı ile ilgili olarak internet sitelerinden ve direk olarak cerrahlardan da bilgiler alabilirsiniz.

YORUM EKLE

banner307

banner325