Alexa

Köktaş: "Tam saha pres uygulamasına geçiyoruz"

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili sona doğru gelindiğini söyledi.

Köktaş:

 AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak açıklama yaptı. 

 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi süreciyle alakalı sona doğru gelindiğini belirten Köktaş  Yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili teşkilatlar olarak daha etkili, daha hızlı program hazırladıklarını "Tam saha pres uygulamasına doğru" geçeceklerini belirtti.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri dalayısıyla gerekli hazırlıkların sonuna gelindiğini hatırlatan Köktaş: "Yine bu süreç içinde sandık müşahitlerimizi, sandık kurulu üyelerimize verilecek olan eğitimlerde seçimlerde, ne yapmaları, nasıl davranmaları gerektiğini kendilerine anlatacağız.  Seçim sonuçlarını hızlı ve etkili alma noktasında çalışmalarımız sürüyor. Fakat bu çalışmaların hepsinin ötesinde hedefimiz ilk turda Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak seçilmesidir. Bunu da Samsun'dan %65 ve üzerinde oy oranı, Türkiye'de ise %54'ün üzerinde bir oy oranı hedefi ile inşallah gerçekleştireceğiz. Bunun olması için gerekli bütün çalışmalarımızı titizlikle devam ettiriyoruz.'dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 16:13
YORUM EKLE

banner307

banner313