Koronavirüse Karşı Tedbirleri Elden Bırakmıyoruz

Manisa Büyükşehir Belediyesi, personellerin de pandemiye maruz kalmaması için gerekli tedbirler üst seviyeye çıkarıldı.

Yerel 16.12.2020, 22:59
Koronavirüse Karşı Tedbirleri Elden Bırakmıyoruz

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Gasilhane Hizmet Biriminde görevli personellere yönelik olarak düzenli olarak Covid-19 testi yapılıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal konuyla ilgili yaptığı açıklamada, koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından ortaklaşa yapılan çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, gasilhanedeki görevlilere düzenli olarak Covid-19 antijen testinin yapıldığını belirten Başkal, Haşere ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin de gasilhane binasını sürekli olarak dezenfekte ettiğini dile getirdi.

Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, “Manisalı vatandaşlarımızı maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda bir kez daha uyarmak istiyorum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu noktada da Manisalı vatandaşlarımız, ebediyete intikal eden yakınlarına son görevlerini yaparken daha güvenli bir ortamda bulunmaları için gerekli tedbirleri de ihmal etmeden uyguluyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu virüs illetinden kurtuluruz, diyorum” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
18°
açık