Alexa

Manisa Ülkü Ocakları Başkan Ergün'ü Ziyaret Etti

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Balaban, ve yönetim kurulu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti.

Manisa Ülkü Ocakları Başkan Ergün'ü Ziyaret Etti

MANİSA Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Balaban, yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. 

Zorlu görevde Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban’a başarılar dileyen Başkan Ergün,  “Önemli olan tüm camiayı kucaklayacak oluşumları yaratabilmek. Burada başkan ve yöneticilerine iş düşüyor. Bunu yaptığınız takdirde başarı zaten geliyor. En büyük amacımız ve isteğimiz, 8 sene önce Manisa’da diktiğimiz bu bayrağı bundan sonraki süreçte de en güzel şekilde temsil etmek. Bir kere daha bu göreve getirildiğiniz için başta Genel Başkanımız olmak üzere, tüm herkese teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” diye konuştu.


“Camiamızın vitrini, güler yüzüsünüz”
Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban da, vazifesinde başarılı olmak için görevini şevk ve inançla sürdüreceğini belirterek, “Sizler camiamızın güler yüzüsünüz, vitrinisiniz. Bizi yansıtan yönümüzsünüz” diye konuştu. Konuşmaların ardından Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban çiçek takdiminde bulunurken, Başkan Ergün de fincan takımı ile birlikte içerisinde Manisa’ya özgü ürünlerin olduğu hediyelerini takdim etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE