Alexa
banner314

MHP İl Başkaın Kılıç basın açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç önemli açıklamalarda bulundu.

MHP İl Başkaın Kılıç basın açıklaması
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, son bir hafta içinde gelişen hadiselerde ülke yöneticilerinin aciz kaldığını söyledi

Kılıç: " Açılım sefaletinin hükümeti getirdiği nokta  tam bir teslimiyet ve parçalanmanın işaret fişekleri olmuştur."dedi.

Samsun Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Şaban Kılıç şöyle dedi:

 Bütün bu elim gelişmelerden daha önemlisi ise bunca musibetten hala ders alınmamış olmasıdır. Siyasetin, televizyonların ve basının apo sever bölücü bülbülleri kafeslerinde hala şakımaktadır.

 Bu felaketlerden kurtulmak için tek çarenin meşru zeminden ayrılmadan birlik ve beraberlik içinde mücadeleye devam etmek olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz.Başta iktidar partisinde siyaset  yapan  kardeşlerimiz olmak üzere bu partiye samimi duyguları ile destek veren Samsun’lu hemşehrilerimize  de sizlerin aracılığı ile bir davetimiz olacaktır.

 Değerli kardeşlerimiz gelin bu ihanete artık bir son verelim. Sizlerin niyetleri ne kadar halis olursa olsun iktidarın  “amel defterinde”salih diyebileceğimiz tek bir faaliyet yoktur.Bu ihanetleri artık kutsamayalım. Bunun vebalinin  çok büyük olacağı  son olaylarda apaçık görülmüştür.

 Ülke genelindeki bu vahim tablo il ve ilçe merkezlerinde yaşanan olumsuzlukları ikinci plana itmiş gibi görünse de bizler görevimiz icabı bunları kamuoyu ile paylaşmak zorundayız.

Mevcut iktidar yerel yönetimlerde de haksız, tutarsız ve acımasız uygulamalarına devam etmektedir.

 Daha önce de belirttiğimiz gibi özellikle İlkadım Belediyesi Kanun-yönetmelik tanımayan uygulamaları ile zalimce tutumunu sürdürmektedir.

 Aynı yolun yolcuları olmalarına rağmen Büyükşehir Belediyesi ile İlçe Belediyeleri arasında koordinasyon kopukluğu adeta curcunaya dönmüş vaziyettedir.

 Çarşamba ilçemizde gelişen bir olay ise tek parti hükümranlığının nerelere ulaştığını gösterir mahiyettedir.

 Devletin temsilcisi konumundaki sayın Kaymakam iktidar partisinin teşrifatçısı konumuna düşerek Sayın Valimizi ziyaret kılıfı ile bir rezalete imza atmıştır.

 MHP olarak üzüntü verici bu olayları sadece takip etmiyoruz. Basiretimizle önceden yapıcı tenkid ve çözümlerimizi, uyarılarımızı Yüce Türk Milletine karşı sorumluluğumuz gereği açıkça paylaştık.

 Bugün de aynı duygu ve düşünceler içinde burada sizlerle beraberiz. Hepinize teşekkür ediyor, birliğimizin dirliğimizin bozulmaması dile ile saygılar sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 10:04
YORUM EKLE

banner307

banner325