Alexa

MHP İlçe Teşkilatı ve Meclis Üyelerinden Başkan Tosun'a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi’nden İttifak Adayı olarak Başkan Hüseyin Tosun, yeniden Kula Belediye Başkanı adayı gösterildi. Başkan Tosun'na MHP ilçe teşkilatı ziyarette bulundu.

MHP İlçe Teşkilatı ve Meclis Üyelerinden Başkan Tosun'a Ziyaret

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP'den İttifak Adayı olarak Hüseyin Tosun’un yeniden Kula Belediye Başkanı adayı gösterilmesinin ardından MHP İlçe Teşkilatı ve Meclis Üyeleri Başkan Tosun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden Kula Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Hüseyin Tosun, kendisine tebrik ziyaretinde bulunmak isteyenleri ağırlamaya başladı. Başkan Tosun, adaylığının açıklanmasının ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP İlçe Teşkilat Başkanı Nazım Baytok, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediye Meclis Üyeleri, MHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sabuncuoğlu, MHP İlçe Teşkilatı, mahalle muhtarları ve vatandaşları makamında ağırladı. Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Başkan Tosun’a adaylığının hayırlara vesile olmasını ve yolunun açık olması temennisinde bulundular. Yapılan anlamlı ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Tosun da herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 18:29
YORUM EKLE