Alexa

MHP, İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezini Açıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Samsun İlkadım İlçe seçim koordinasyon merkezi bugün açılıyor.

MHP, İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezini Açıyor
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Samsun İlkadım İlçe seçim koordinasyon merkezi bugün açılıyor.


Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçesinde seçim çalışmalarının yürütmek maksadıyla açılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına çok sayıda davetli katılacağı düşünülüyor. 

Seçim Komitesi tarafından yapılan açıklamaya göre bugün saat 13:00'te yapılacak açılış töreniyle Seçim Koordinasyon Merkezi hizmet vermeye başlayacak. Bulvar caddesi üzerinde, saitbey mahallesinde yapılacak açılışa çok sayıda katılım olacağını belirten ilgililer bütün hazırlıkların tamamlandığını ve muhteşem bir açılışla birlikte İlkadım bölgesinde çalışmalara başlayacaklarını ifade ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Başkanı Şaban Kılıç: "Yüz akımız İlkadım belediye Başkanı ve Başkan adayımız Necattin Demirtaş'a karşı ilgi çok büyük. İlkadımlıların çok yüksek teveccühü bizi memnun etmektedir. Necattin Demirtaş'ın Yapacağı her türlü çalışmanın arkasında dimdik durarak İlkadım Belediyesi Başkanlığının büyük bir farkla alınmasına katkı sağlayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Vatandaşlarımıza verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız. verdiğimiz sözlerin bir eksiğiyle değil 3-5 fazlasıyla sözümüzü tuttuk ve bundan sonra da ayni kararlılıkla yolumuza ve çalışmalarımıza devam edeceğiz"dedi.

Aşağıda belirtilen adreste bulunan  İlkadım İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışı 1 Şubat 2014 Cumartesi günü saat 13.00 yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 12:45
YORUM EKLE