Alexa
banner314

MHP Saruhanlı Yönetiminden Başkan Ergün’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.

MHP Saruhanlı Yönetiminden Başkan Ergün’e Ziyaret

Birlik ve beraberlik mesajları verilen ziyarette, ilçede Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar ve planlanan projeler de görüşüldü.

Milliyetçi Hareket Partisi Saruhanlı ilçe Başkanı Baki Ulu ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamını ziyaret etti. Baki Ulu başkanlığındaki ilçe yönetimine başarılar dileyen Başkan Ergün, birlik ve beraberlik mesajları verdi. MHP İlçe Başkanı Baki Ulu,  Saruhanlı ’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerden dolayı ilçe sakinlerinin duyduğu memnuniyet paylaştı. İlçeye yapılacak olan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ergün ise, 4 Ekim tarihinde açılışı yapılacak olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nin Saruhanlı ‘da ki vahşi depolamaya da son vereceğini belirterek, “Saruhanlı‘da aktarma istasyonun ihalesi yapıldı. Mahallelerde toplanan evsel atıklar Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’ne taşınacak” dedi.


Başkan Ergün’e İlçenin Lezzetlerinden İkram Ettiler


Ziyaretin sonunda MHP Saruhanlı ilçe yönetimi Başkan Ergün’e ilçenin yöresel lezzetleri olan kuru domates ve zeytinyağı hediye etti. Konuklarını tek tek tokalaşarak uğurlayan Başkan Ergün de mesir macunu ikram etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner313