Alexa

MHP'li Başkan Demeli: Onların Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyla ilgili olarak basın açıklaması yaptı.

MHP'li Başkan Demeli: Onların Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli,  Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüsün Araklı girişinde saldırıya maruz kalmasına ilişkin açıklama yaparak, Bu olayı yapanları hat safhada kınadığını belirtti.

Demeli'nin açıklaması şöyle:


"Bu olayı yapanları hat safhada kınıyorum. Onların Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum. Bu vahim bir olay. Bunlar Trabzonlu değillerdir. Bunları kimse Trabzonluya ve Trabzonsporluya yakıştırmasın. Bu inşallah provakate değildir. Ben bir Trabzonlunun bunu yapabileceğine inanmıyorum. Ne olursa olsun bu Türk futboluna yapılmış darbedir hakarettir. Hiç bir Trabzonlunun veya Trabzonsporlunun bunu yapacağına inanmıyorum. Bu bir adiliktir. Bu Türk futboluna vurulan darbedir. Hele hele Fenerbahçe Karadeniz'in misafiriyken yapılmış hakarettir. Ben Fenerbahçeli taraftarların daha duyarlı daha tedbirli bakmalarını istiyorum. Zaten Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin asında ki sıkıntılar gündemde. Bu aslında baktığımızda Trabzonspor'a yapılman bir darbedir. Hainliktir. İşin gerçeği budur. Ben bunu hiç yakıştıramıyorum. Bu Trabzonspor ve Fenerbahçelileri bir birbirine düşürmek için yapılan bir suikasttır. Faillerinin bir an evvel bulunup en ağır ceza ile cezalandırılmalarını istiyorum"

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 17:37
YORUM EKLE