Alexa

MHP’li Kadınlar; “Ant içtik seçimi kazanacağız"

Milliyetçi Hareket Partisi Yunus Emre İlçe Kadın Kolları, seçimi kazanacaklarına ant içtiklerini söyledi.

MHP’li Kadınlar; “Ant içtik seçimi kazanacağız
banner327
 MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’e çalışmaları ile destek veren Milliyetçi Hareket Partisi Yunus Emre İlçe Kadın Kolları, seçim programını belirlemek için kahvaltıda buluştu. MHP Yunus Emre Kadın Kollarının geniş katılım gösterdiği kahvaltıya MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı ve Manisa Belediyesi Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu ve MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’in eşi İnci Açıkdil de katıldı.
Güç birliği oluşturan MHP’li kadınları kahvaltıda yalnız bırakmayan MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı,” Bu seçimleri kadınlarımızın özverili çalışması ile kazanacağız” sözleriyle destek olurken, Manisa Belediyesi Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu beş yıldır belediyenin yaptığı işlerden bahsetti ve “ Önümüzdeki iki ay çok önemli özverili çalışacağız. 2009 yılında yaptığımız çalışmaların sonuçlarını aldık. Manisa Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil için aynı özverili çalışmayı yine yapacağız ” şeklinde konuştu.
Seçim çalışmalarındaki güzergâhları ve programları belirleyen MHP Yunus Emre Kadın Kolları Başkanı Lale Yazıcılar; “Ant içtik her gün kapı kapı dolaşarak girmedik ev bırakmayacağız. Kucaklaşmadığımız hemşerimiz kalmayacak. MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil için elimizden geleni yapacağız. Ve bu seçimi kazanacağız” diyerek iddiasını ortaya koydu.

El ele üç hilalin zaferi için kapı kapı dolaşıp hemşerileri ile kucaklaşacak olan MHP’li Kadınlar “Seçim pusulasında hepsini geç en sağdaki MHP’yi seç” sloganı ile Perşembe gününden itibaren çalışmalarına başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2014, 16:09
YORUM EKLE