Alexa

MHP'li Orhan; Akhisarlıların gönlünü fethetti...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Akhisar ilçe Teşkilat binasında tam kadro partililer tarafından büyük sevinçle karşılandı.

MHP'li Orhan; Akhisarlıların gönlünü fethetti...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Akhisar ilçe Teşkilat binasında tam kadro partililer tarafından büyük sevinçle karşılandı.

Ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Uğurlu, Başkan Vekili Haluk Ereceli, Başkan Yardımcıları Osman Çelik, Kani Üçerler, Fatih Bilgen, İlçe Sekreteri İbrahim Sarısakal, Yönetim Kurulu Üyeleri Halime Er, Hasan Dalar, Alim Mestanoğlu, Ali Gök, Süleyman Bakek, Hakan Sayar, Ahmet Akçalı, Kemalettin Karagür, Tuncay Ceyhan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yurtsever ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölmarmara’dan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) eski İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Aydın, Turgutlu Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) eski İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim İlerler, Turgutlu Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Şen, İbrahim Karagöz, Turgutlu Kurtuluş Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı İbili ile çok sayıda ülkücü hareket mensupları, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’ı yalnız bırakmadılar.

Orhan; “Sizlerin arasında olmak bana güç ve enerji veriyor.”

Orhan burada partililere hitaben yaptığı konuşmasında; “Çok kıymetli Akhisarlı kardeşlerim, birçoğunuzla siyaset yapma şansı buldum. 2007-2011 yılları arasında Milletvekili olarak Milliyetçi Hareket Partisini Mecliste temsil etmek ve bu süreçte bir mahalli seçim bir referandumu da birlikte yaşadık. Akhisar da başarılı sonuçlar aldık. Çok az bir farkla Belediye Başkanlığı seçimini kazanmak nasip olmadı. Referandum da da çok iyi sonuçlar almıştık.

Akhisarlılar Milliyetçi Hareket Partisinin görüşlerini her geçen gün artan bir teveccühle cevap vermeye karşılık vermeye devam ediyorlar. İnşallah önümüz deki 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Manisa da birinciliği, yine Akhisar da birinciliği tescil edilir. Bütün ümidimiz ve temennimiz bu istikamette. Memlekette ki gelişmeler Milliyetçi Hareket Partisinin giderek iktidar potansiyelini arttırmakta. İyi sonuçların çıkacağına ümidimiz çoğalmakta.

Ben de Milliyetçi Hareket Partisine çok kritik görevlerin düştüğü bu dönem de, geçmişte yaptığım Milletvekilliği tecrübemle, 13 yaşından bu yana her kademesinde görev aldığım bu harekette yeniden milletvekili olarak hizmet etme arzusuyla karşınıza gelmiş bulunuyorum.


Benim için çok özel olan, çok güzel şeyler hatırladığım, güzel anıları sakladığım güzel ilçemiz Akhisar da sizlerin arasında olmak bana güç ve enerji veriyor. ALLAH nasip eder sizlerin desteği ve partimizin yetkili kurullarının da onayıyla aday olmamız durumunda sizlerle önemli çalışmalara imza atarız.

Bu süreçte sizlerin gönlünde bana da bir yer ayırırsanız bu kardeşinizi de memnun etmiş olursunuz. Sizlerin desteği ve hayır duası benim için çok önemli. Bu yolda bana vereceğiniz destek için şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

Sizlerle daha geniş bir zaman da birlikte olmak arzusuyla hepinize hayırlı geceler diliyorum saygılar sunuyorum. Çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Uğurlu ve Parti mensupları, Orhan’a,23.Dönem Milletvekilliği döneminde Akhisar’a verdiği önem ve değerlerden ötürü teşekkür ederlerken, 25.Dönem Milletvekilliği aday adaylığı içinde çıktığı kutlu yolda başarıya ulaşması dilek ve temennisinde bulundular.


Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 14:47
YORUM EKLE

banner325