Alexa
banner314

Okan Ertorun: Bizde Varız!

Kocaeli İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun, Barzani’nin sözde referandum açıklaması ve ardından oylanmasıyla birlikte gözler, Irak, Türkiye ve İran’a çevrildiğini belirtti.

Okan Ertorun: Bizde Varız!

Kuzey Irak'taki Gayrı Meşru Referandum İle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda bulunan Ülkücü İşçiler Derneği Kocaeli İl Başkanı Okan Ertorun, Barzani ve peşmerge’nin bir piyon olduğunu ileri sürdü. Barzani’nin Amerika ve İsrail tarafından kullanılması neticesinde gayrı meşru bir şekilde yapmış oldukları sözde referandum Irak , Türkiye ve İran'ın bekasına yönelik tehdit oluşturduğunu ifade etti.

Ertorun’un yaptığı yazılı basın açıklaması şöyle devam ediyor:

Gayri meşru referandumdan sonra MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yapmış olduğu Kerkük, Musul ve tüm Türkmen kardeşlerimize destek için “5000 gönüllü Ülkücü hazır” olduğu açıklaması Ülkücü Hareketin bir mensubu olarak bizleri mutlu etmiştir. Çünkü bizler Türkmen kardeşlerimize destek için her zaman canımızla kanımızla mücadele vermek için can atmaktayız. Öncelikle Milletimize ve Devletimize yönelen Vatanımızı tehdit eden her türlü şer güçle mücadele etmek, Türk dünyası ve tüm gardaşlarımız için onlarla yan yana savaşarak şahadet şerbeti içmek bizim için onurdur. Ülkücü İşçiler Derneği Kocaeli İl Teşkilatı olarak bu uğurda bize düşeni, Ülkemizin ve Devletimizin dirliği, Milletimizin Ve Türk Dünyasının birliği için görev addediyoruz.

Ülkücü Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'nin emrinde Yüce Türk Milletine hizmet etmeye devam edeceğimizi tekrar belirtmek istiyorum.

Her şey Türk İçin, Türk Tarafından, Türk'e Göre. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner313