Alexa

Ordu Ticaret Borsası Yeni Standarda geçti

Ordu Ticaret Borsası, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi Standardının yeni versiyonu TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Standardına geçti.

Ordu Ticaret Borsası Yeni Standarda geçti

Ordu Ticaret Borsası, Türkiye’de yeni standarda geçiş yapan ilk borsalar arasında yer aldı.


Yeni Standarda ait Kalite Yönetim Sistem belgesi, TSE Samsun Belgelendirme müdürü Erol KAYGI tarafından Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver KAHRAMAN’ a verildi.


Belge töreninde; TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol KAYGI,  Ordu Ticaret Borsası Yönetim ve çalışanlarını başarılarından dolayı kutladı.


Ordu Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Ziver KAHRAMAN ise yaptığı konuşmada; Kalite Yönetim Sistem standartlarının tüm dünyada aynı şekli ile uygulanan tek standart olduğunu, kurum ve kuruluşların kurumsallaşma yolundaki önemli kilometre taşlarından olduğunun farkında olduklarını belirtti.


Ziver Kahraman, bu sistemin kurulum ve belgelendirilmesi süreçlerinde desteğini esirgemeyen  Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kuruluna, Meclisine teşekkür ederek, gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı borsa personelini kutladı. belgeyi almakla işin bitmediğini, asıl önemli olanın ise bu standartların uygulanmasında süreklilik ve sürdürülebilirliğin sağlanması olduğuna dikkat çeken başkan Kahraman, önümüzdeki dönemde ise, “TS ISO 10002 /27.08.2015 Kalite yönetimi – Müşteri memnuniyeti – Kuruluşlarda şikâyetlerin ele alınması için kılavuz bilgiler” sistemi kurulum ve uygulama çalışmalarını başlatarak, en kısa

zamanda bu alanda da belgelendirilmeyi hedeflediklerini belirtti.
Yapılan törende; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistem belgesi ve bayrağı . TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol KAYGI tarafından, Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziver KAHRAMAN’a teslim edildi. 
 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE