Alexa

Rahmetli Başbuğ İçin Lokma Hayrı

TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, MHP İlçe Teşkilatı’nın Merhum Alparslan Türkeş’in 18. ölüm yıldönümü dolayısıyla düzenlediği lokma hayrına katıldı.

 Rahmetli Başbuğ İçin Lokma Hayrı

TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, MHP İlçe Teşkilatı’nın Merhum Alparslan Türkeş’in 18. ölüm yıldönümü dolayısıyla düzenlediği lokma hayrına katıldı.

Eski belediye hizmet binası önünde döktürülen lokma hayrına Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Başkan Yardımcısı Ekrem Bölükbaşıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Ahmet Köktopçu, MHP Turgutlu Kadın Kolları Başkanı Sevnur Yönet ile çok sayıda partili katıldı. Merhum Alparslan Türkeş, gün boyu okunan dualarla yad edilirken Başkan Şirin, Başbuğ Türkeş’in devlet ve siyaset hayatında ideal, ahlak, ülkü ve erdem noksanlığını gideren, bu alanlardaki boşluğu sabırla dolduran millete mal olmuş bir değer olduğunu hatırlatarak, “Türk-İslam medeniyetinin yılmaz bir savunucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’i Hakk’a yürüyüşünün yıldönümünde 18 yıllık özlemle; saygı, sevgi ve Rahmetle anıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2015, 21:03
YORUM EKLE