Alexa

Rektör Aydın'dan Başkan Halit Doğan'a ziyaret

Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti. Aydın, Çarşambada büyük gelişmeler olduğunu belirtti.

Rektör Aydın'dan Başkan Halit Doğan'a ziyaret

Çarşamba Belediye Başkanına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Çarşamba'da büyük gelişmeler olduğunu belirtti. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'  Üniversite öğrencileri ile her konuda fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, "Onlar bizim en değerli misafirlerimiz, ailelerinin bizlere emanetidir." ifadelerini kullandı.

Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın “Seçimler ülkemiz ve Çarşamba için hayırlı olsun. Bu kutsal görevi en iyi şekilde icra edeceğinizden hiçbir şüphemiz yok. Her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Çarşamba’da büyük gelişmeler var. Önümüzde ki süreçte bu gelişmelerin artarak devam edeceğine inanıyorum.” dedi. 

Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşamba’da en çok önem verdiğimiz konulardan birisi eğitimdir. Çarşambalı hemşerilerimize ve Çarşambamıza başka şehirlerden eğitim almak için gelen gençlerimize, eğitim alanında en iyi imkanları sağlamaya çalışıyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz, sorunlarını dinleyip çözmeye çalışıyoruz. Üniversite öğrencileri ile her konuda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Onlar bizim en değerli misafirlerimiz, ailelerinin bizlere emanetidir.”dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE