Alexa
banner314

Samsun Baro Avukatları Bayramlaştı

Kurban Bayramının 2. günü Samsun Barosu avukatları bayramlaştı. Başkan Necat Anıl ve yönetim kurulu tarafından karşılanan avukatlar sıcak görüntüler oluşturdu.Başkan Adayı Av. Lütfi Keskin'e ise ilgi büyüktü.

Samsun Baro  Avukatları Bayramlaştı
banner327
Kurban Bayramının 2. günü Samsun Barosu avukatları bayramlaştı. Başkan Necat Anıl ve yönetim kurulu tarafından karşılanan avukatlar sıcak görüntüler oluşturdu.
''BAYRAMLAR PAYLAŞMAKTIR''

1 Kasım'da yapılacak olan Samsun Baro Başkanlığı seçimleri öncesinde Samsun Barosu avukatları Baro lokalinde biraraya geldiler.Oldukça sıcak görüntülerin oluştuğu bayramlaşmada avukatlar birbirleriyle bayramlaşırken, adaylığını açıklayan başkan adaylarında ise ayrı bir heyecan vardı.Bayram öncesi Baro başkanlığına adaylığını açıklayan Av. Lütfi Keskin bayramlaşmaya gelen avukatlarla tek tek ilgilenerek meslektaşlarının bayramını kutladı. Bayramların birlik ve beraberliğin ve paylaşmanın sembolü olduğunu belirten Keskin,''Bu bayramda aynı heyecanı, birlikteliği ve paylaşmayı yaşıyoruz'' dedi.

''HİZMET İÇİN ADAY OLDUK''

1 Kasım'da yapılacak olan seçimler öncesinde ise kısa bir açıklamada bulunan Baro Başkan Adayı Keskin,''Bugün mübarek Kurban Bayramının 2. gününde meslektaşlarımla bayramlaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Ben ve aday olacak tüm arkadaşlarımız Baroya ve Samsun'a hizmet etmek için bu seçimlere aday olmuşlardır.Ben de bu kutsal göreve aday olurken meslektaşlarıma ve Samsun'a hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşamak ve yaşatmak için aday oldum. Tüm arkadaşlarıma bu seçimlerde başarılar diliyorum. Bu vesile ile avukat arkadaşlarım başta olmak üzere yargı camiasının da bayramını tebrik ediyorum'' diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2014, 17:51
YORUM EKLE

banner307

banner325