Alexa
banner314

Samsun Valisi Bayramlaşmaya askerlerden başladı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Kurban bayramı ziyaretlerine önce askerlerden başladı.

Samsun Valisi Bayramlaşmaya askerlerden başladı
banner327

Samsun Valisi İbrahim Şahin Surban bayramı ziyaretlerine önce askerlerden başladı.İl Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı'nı ziyaret ederek, burada vatani görevini yapan asker ve Samsun ilinde görev yapan emniyet mensuplarının bayramını kutladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin  bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada: ’Değerli kardeşlerim; Bu gün dini bayramlarımızın ikincisi olan kurban bayramımızı kutluyorum. Hepiniz farklı yerlerden geldiniz. Bizi, vatanı, milleti ve huzuru korumak için buradasınız. Sizi öncelikle kutluyor bayramınızı tebrik ediyorum. Ailenize, çevrenize ve arkadaşlarınıza güzel bayramınız olsun diyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum.’’dedi.

     Bayramlaşma törenlerine ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Atakum Kaymakamı Ali BAKOĞLU, Vali Yardımcısı Mehmet Ali KARATEKELİ,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hacı DEMİREZEN, İl Emniyet Müdürü Vekili Emin REŞAT, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Sg. Alb. Murat ÖZER ve protokol üyeleri katıldı.

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN,  Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninede katılarakprotokol üyeleri ile birlikte vatandaşların, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin ve sivil toplum temsilcilerinin bayramını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2014, 18:11
YORUM EKLE

banner307

banner325