Alexa

Samsun'da yılın en iyi habercisi

Samsun’da 2013 yılının enlerini belirlemek amacıyla internet üzerinden yapılan anket sonuçlarında Akasyamhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan yılın habercisi seçildi.

Samsun'da yılın en iyi habercisi
banner327
Samsun’da 2013 yılının enlerini belirlemek amacıyla atakumhaber.com sitesi internet üzerinden yaptığı  anket sonuçlarında Akasyamhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan yılın habercisi seçildi.

 Samsun’da 2013 yılının habercisi kimdir sorusuna en çok Recep Yazgan cevabı verildi. 
Akasyamhaber.com Genel Yayın Yönetmeni olan Recep Yazgan  % 31 oranında oy aldı. 
İkinci sırada ise % 22  oy oranı ile SamsunKentHaber.com’un Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk seçildi. 
Gazetenizolsun.com’un sahibi Yalçın Karataş da % 19  oy oranı ile 3. sırada yer aldı.
 
AtakumHaber.com adlı internet sitesinde yapılan ve 10 kategorideki enleri belirleyen ankete 18 günde toplam 4436 kişi katılım gösterdi.
 
İlk kategori olan Samsun’da 2013 yılının en etkili milletvekili kimdir sorusunda birinci % 36 oy oranı ile AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç oldu. Suat Kılıç’ı 4’lük oy oranı ile CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç takip etti. 3. Sırayı ise MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının en başarılı belediye başkanı kimdir sorusuna en çok Metin Burma cevabı verildi. Atakum Belediye Başkanı Metin Burma % 31 oy oranı ile en başarılı belediye başkanı olarak seçildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da % 26 ’lık oy oranı ile 2. Sırada yer aldı. En başarılı belediye başkanı sıralamasında 3. sırayı da % 19 ’luk oy oranı ile Canik Belediye Başkanı Osman Genç aldı.
 
Samsun’da en iyi alışveriş merkezi hangisidir sorusunda, Piazza AVM aldığı % 70 ’lik rekor bir oyla birinci oldu. En yakın rakibine yaklaşık % 60 oy oranı ile fark atan Piazza AVM, Samsunlular tarafından en çok sevilen alışveriş merkezi oldu. 2. sırada ise % 11 oy oranı ile Atakum’da bulunan Yeşilyurt AVM yer aldı. % 9 ’luk oy oranı ile de Bulvar AVM 3. sırada yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının en iyi yerel gazetesinin sorulduğu soruda ise Haber Gazetesi W ile birinci olurken, Halk Gazetesi de % 25 oy oranıyla ikinci sıraya yerleşti. 3. sırada ise % 8  oy oranı ile Denge Gazetesi yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının en iyi dergisi sorusuna ise% 50 oy oranı ile Haberexen cevabı verildi. Samsun Haber Hayat dergisi de % 23  oy oranı ile 2. sırada yer alırken Haber 1919 dergisi de % 13 oy oranı ile 3. sırada yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının futbolcusu sorusunun birincisi % 27 oy oranı ile Musa Aydın seçildi. Musa Aydın’ı% 20  oy oranı ile Ehiosun Ekigho takip etti. 3. sırada ise % 19 oy oranı ile Soner Şahin oldu.
 
Samsun’da 2013 yılının habercisi kimdir sorusuna en çok Recep Yazgan cevabı verildi. Akasyam.com adlı internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni olan Recep Yazgan % 31 oranında oy aldı. İkinci sırada ise % 22 oy oranı ile SamsunKentHaber.com’un Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk seçildi. Gazetenizolsun.com’un sahibi Yalçın Karataş da oy oranı ile 3. sırada yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının özel okulu hangisidir sorusuna en çok TED Samsun Koleji cevabı verildi. (  oranında oy alan TED Samsun Koleji’ni oy oranı ile Samsun Final Okulları takip etti. 3. sırada ise Özel Ezgililer Koleji yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının mekanı sorusunun birincisi 5 oy oranı ile Leman Kültür seçildi. oy oranı ile Mado 2. sırada yer alırken, oy oranı ile de Özsüt 3. sırada yer aldı.
 
Samsun’da 2013 yılının otelinin sorulduğu soruda ise '  oy oranı ile en fazla oyu Grand Atakum Hotel aldı. %’lik oy oranı ile Marin Otel 2. sırada yer alırken, Büyük Samsun Oteli de $  oy oranı ile 3. sırada yer aldı.
http://www.atakumhaber.com/samsunda-2013-yilinin-enleri-anketi-sonuclari-aciklandi.html
Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2014, 12:16
YORUM EKLE