Alexa
banner314

Saruhanlı Gasilhanesi Hizmete Alındı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yapımını tamamladığı gasilhane binalarını hizmete almaya başladı. Bu kapsamda Saruhanlı’da da yapımı tamamlanan modern gasilhane binası, açıldı.

Saruhanlı Gasilhanesi Hizmete Alındı
banner327

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde yapımına başlanan gasilhane binaları, tamamlanmaya başladı. 

Saruhanlı ilçesinde de yapımı tamamlanan modern gasilhane binası, hizmete alındı. Yeni ve modern gasilhane binasında incelemelerde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gökhan Oğuz Kaya ve mezarlık ile gasilhane görevlileri, yeni gasilhanenin 7 gün 24 saat esasıyla hizmet vereceğini belirttiler. 

Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen defin işlemlerinin artık tek noktada yapılabileceğini dile getiren Daire Başkanı Serpil Çakır, “Ebediyete intikal eden vatandaşlarımızın, yıkanıp temizlenip, kefenleme işlemleri bu hizmet binalarında yapılacak. Halkımızın, yakınlarını kaybettiği o zorlu günlerinde yanlarında olarak, onlara destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 09:57
YORUM EKLE

banner307

banner325