Alexa

"Seçim Sonucu Tüm Mazlum Milletlere Umut Olacak"

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD), seçim sonucunu değerlendirerek, milletimizin “Cumhur İttifakına” olan teveccühünü ve tercihini destekliyor, bu sonucu ülkemizin tam bağımsızlığı ve dünyanın mazlum coğrafyalarına umut taşıması açısından çok kıymetli buluyoruz” dedi.

"Seçim Sonucu Tüm Mazlum Milletlere Umut Olacak"

Seçimler sonucunda Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ettiklerini belirten DERSİAD Genel Başkanı Mustafa Çınar, “Seçim sonucunun milletimiz ve tüm mazlum milletler için hayırlı olmasını temenni ederiz."dedi.

Başarılı ve istikrarlı 16 yıllık yürüyüşün, daha fazla gayret ile devam edeceğinden şüphelerinin olmadığını belirten Çınar, “İş dünyası olarak, istikrarın devam ediyor olması bizleri çok memnun etti. Tüm dünyaya örnek olabilecek bir ‘Güçlü Türkiye’ tesis edileceğine inancımız tam. Ekonomik politikaların gerçekçi ve makroekonomik dengeleri güçlendirici olması ve özellikle olası israf ve haksız uygulamaların önüne geçilmesi beklentimizdir”dedi.

Batı ve ABD gibi uluslararası politika geliştiren ve kendisini insan hakları ve Demokrasi havarisi olarak gören devletlerin ve bu devletlerin piyonu durumundaki örgütlerin dünyaya sunabilecekleri huzur ve güven bulunmadığını belirten Çınar; Yürüttükleri politika ile uyguladıkları işgal ve sömürge düzeni nihayetinde kaos ve savaştan başka bir sonuca ulaşılamamaktadır. dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 22:33
YORUM EKLE

banner325