Alexa

"Sevdamız Samsun Platformu'ndan Asarcıklılar Derneği'ne Ziyaret

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Asarcıklılar Derneğini ziyaret etti. Platform Başkanı Nuri Seven, Samsunda yaşayan Asarcıkların birlikte bir araya geldiği derneğinin başkanı Bayram Çevrim'e dernek çalışmalarında başarılar diledi.

"Sevdamız Samsun Platformu'ndan Asarcıklılar Derneği'ne Ziyaret

Samsun’a Farklı bir değer katan "Sevdamız Samsun Platformu, ziyaretlerine devam ediyor. Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ASARCIKLILAR DERNEĞI’ni ziyaret etti.

Platform Başkanı Nuri Seven, Samsun'da yaşayan Asarcıkların birlikte bir araya geldigi derneğinin başkanı Bayram Çevrim'e dernek çalışmalarında başarılar diledi. Platform olarak Samsun Birlik ve Beraberlik Çağrısı yapan başkan Seven, Samsun icin hepimiz hep birlikte mücadele edip Samsunumuz gelecekte daha güzel günlere taşımalıyız dedi.

Birleştirici gücü olmak için yola çıktıkların belirten Başkan Seven, “Biz asla insanları memleketlerine göre ayrıt etmiyoruz. Adımızda olduğu gibi sevdası Samsun olan, bu şehre hizmet eden, bu şehre değer veren herkesin yanındayız” dedi.

Sevdamız Samsun Platformu’nu çalışmalarından dolayı tebrik eden Asarcıklılar Derneği Başkanı Bayram Çevrim, derneklerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Oluşturduğunuz platform ve düşüncelerin çok güzel. Bizlerde güzel memleketimizin gelişmesi için üzerimize düşen her görevde varız, bizler hep birlikte olmalıyız ve bu birlik icin her aşamada sizlerin yanındayız, Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE