Alexa

Sigorta Acenteleri Şile'de Toplandı

Türkiye'nin seçkin sigorta uzmanları performanslarını kutlamak için motivasyon kahvaltısında Şile’de bir araya geldiler.   .

Sigorta Acenteleri Şile'de Toplandı

Türkiye'nin seçkin sigorta uzmanları tarafından 2013 yılında kurulan “Sigortamjet.com” yeni nesil sigortacılık sloganıyla özel sigortacılıkta teknolojiyi kullanarak müşterilerine ulaşan şirket yetkilileri ve çalışanları aileleriyle birlikte firma olarak yükselen performanslarının kutlama ve motivasyon kahvaltısında Şile’de bir araya geldiler.

Yoğun çalışma performansının yanı sıra sektördeki değişim ve gelişmelerin yanı sıra ekonomide yaşanılan gelişmelerinde karşılıklı görüşüldüğü toplantıda. “Sigortamjet” şirket yetkilileri çalışmaları hakkında şunları söylediler. “Sigortamjet olarak bizler mümkün olan en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sigortacılık tecrübesi ve teknik yeterliliği ileri düzeyde bireylerden kurulu satış ve destek ekibi olarak Sigortacılık hizmetlerini sigortalının adresine taşıma ayrıca riskleri anında sigorta güvencesine altına alma hedeflerini, üst düzey bilişim ve yazılım teknolojileri ile birleştiren Sigortamjet, zamanın her anında sigortalılarına hizmet sunabilme yeteneğine göre geliştirildi.Bu nedenle sigortalılarımıza daha iyi daha güzel gelişmeler ve tabi ki değişimlerle neler yapabilirizi ve sektörde başarışı performanslarının dahada artırılması,hizmet kalitesi olarak daha yenilikli hedeflerini masaya yatırmak için “Sigortamjet” ailesi olarak Şile’de bir araya geldiklerini ifade ettiler.”    

Haber Foto:Nurcan Kırcalı

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 14:55
YORUM EKLE