Alexa

Turgutlu'da ‘Dokuz Canlı’ Perde diyor

Turgutlu Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Dokuz Canlı’ adlı komedi oyunuyla açmaya hazırlanıyor. 27 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleşecek prömiyerle Turgutlulu tiyatro severler için ‘perde’ diyecek. 

Turgutlu'da ‘Dokuz Canlı’ Perde diyor

Turgutlu'da ‘Dokuz Canlı’ adlı komedi oyunu perde açmaya hazırlanıyor. Tayfun Türkili’nin yazdığı, Alpay Erdoğmuş’un yönettiği komedi tiyatro oyunu 27 Şubat Çarşamba akşamı Turgutlulu tiyatro severler için ‘perde’ açacak.

Turgutlu Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Tiyatro Sezonu’nu ‘Dokuz Canlı’ adlı oyunla açarak,

Turgutlu’lu tiyatro severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan, Tayfun Türkili’nin yazdığı, Turgutlu Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Alpay Erdoğmuş’un yönettiği ‘Dokuz Canlı’ 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00’de Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda prömiyer yapacak.

Aydın Bilal Dönmez, Serpil Karadadaş, Aysel Baylan, Himmet Çetin, Ali Karagözlü, Yasin Kızıldurak ve Harun Yılmaz’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı oyunun ışık-ses ve efekt koltuğunda Muharrem Meraklı, dekor-tasarımda ise Mustafa Cemal Boyacı yer alıyor. Tüm tiyatro severleri ‘Dokuz Canlı’ adlı oyuna davet eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Yaklaşık 5 yıldır sahnelediği oyunlarla ilçemiz halkının karşısına çıkan Şehir Tiyatromuz, bu yıl da yepyeni bir oyunla ‘perde’ diyecek. Tüm oyuncularımızı şimdiden tebrik ediyor, tüm tiyatro severlerimizi oyunumuzu izlemeye davet ediyorum” dedi. 
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:30
YORUM EKLE