Alexa

TÜYAP Eskişehir'de 3 Fuar Birden Düzenleyecek

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım, Eskişehir'de Üç Fuar Gerçekleştirilecek. 21-24 Şubat'ta Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi'nde 3 fuar düzenleyecek.

TÜYAP Eskişehir'de 3 Fuar Birden Düzenleyecek

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, 21-24 Şubat'ta Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi'nde 3 fuar birden düzenleyecek.

Ticaret Odası tarfından yapılan açıklamada, 2018 yılının son ayında hizmete sunulan Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi, şubat ayında aynı anda üç fuara ev sahipliği yapacak.

21-24 Şubat'ta fuar merkezinde Ev'leniyoruz Fuarı, Mobilya Fuarı, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı gerçekleştirilecek. Yaklaşık 13 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarlarda çoğu Eskişehir'den olmak üzere 100'den fazla firma katılacak.

Mobilya Fuarı ile Ev'leniyoruz Fuarı'nda mobilya, ev aksesuarı, perde, beyaz eşya, halı, gelinlik, damatlık ve şekerleme üreticileri, organizasyon şirketleri, otel ve turizm acenteleri, kuyumcular ve fotoğrafçılar stant açacak. Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı'nda ise kuaförler ve güzellik salonları yer alacağı belirtildi.

Etkinlik boyunca kentin belirli noktalarından ücretsiz ulaşım sağlanacağı ifade edilen fuarda defileler, özel şovlar ve mini konserlerlere yer verilecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 14:46
YORUM EKLE