Alexa

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 13. ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM ŞENLİĞİ

Üsküdar Belediyesi, 13. Özel Sporcular Atletizm Şenliği ile koşmak için tüm engelleri ortadan kaldıracak!

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 13. ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM ŞENLİĞİ

Üsküdar Belediyesi, 13. Özel Sporcular Atletizm Şenliği ile koşmak için tüm engelleri ortadan kaldıracak! 2- 3 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek, Türkiye çapından çok sayıda sporcunun katılacağı şenlik sayesinde, sporun hayatımızda yarattığı güzellikleri gözler önüne serecek. Genç sporcular, birbirleriyle kıyasıya yarışırken, koşmak için tüm engelleri de ortadan kaldıracaklar!

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 2 Mayıs Perşembe günü, saat 10.00’da, Marmara Üniversitesi Anadolu HisarıYerleşkesi’nde başlayacak.

Üsküdar Belediyesi öncülüğünde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Marmara Üniversitesi Spor Akademisi iş birliği ile 2-3 Mayıs tarihleri arasında bu yıl 13. kez düzenlenecek olan “Özel Sporcular Atletizm Şenlikleri” malzeme dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Meclis salonunda gerçekleştirilen malzeme dağıtım törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve şenliklere katılacak olan okulların eğitimcileri katıldı.

Başkan Türkmen, “Yarışacak özel sporcularımıza şimdiden başarılar dilerim. Bu iş bizler için çok önemli aynı zaman da yarışacak sporcularımızda bu özel günü heyecanla bekliyorlar. Her yıl katılım ve heyecanımız artarak devam ediyor. Sadece derece alan değil, yarışmaya katılan tüm sporcularımıza madalya takdim edeceğiz. Bu şenlikler kapsamında hem özel sporcularımız hem aileleri hem öğretmenleri hem de bizler mutlu olacağız. Bu projede bizlerle birlikte hareket eden, bizden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İki gün sürecek şenlikler boyunca toplamda 1.800 özel sporcu farklı kategorilerde yarışacak.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 20:29
YORUM EKLE