Alexa

Yeni Başkandan "Ekip Ruhu" Mesajı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yeni görevine mesai arkadaşlarıyla tanıştı; birim müdürleriyle toplantı yaptı. Sandıkçı, "Ekip ruhu ile hareket edip Canik'in refahı için hep birlikte çalışacağız" dedi.

Yeni Başkandan "Ekip Ruhu" Mesajı

Ekip ruhu ile hareket edip Canik'in refahı için hep birlikte çalışacağıklarını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Mazbatasını almasının ardından düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.

İlk olarak birim müdürleriyle biraraya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda çalışma ekibiyle tek tek tanıştı. Birim müdürlerinden brifing alan Sandıkçı, Kimsenin ekmeğiyle oynamayacakları ekip ruhuyla Canik'e ve ilçe halkına güzel hizmetler vereceklerini söyledi.

SANDIKÇI: BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Birlik, beraberlik ve huzurlu bir çalışma ortamı içerisinde güzel işler yapacaklarına inandığını belirterek mesaj veren Başkan Sandıkçı, "Önümüzdeki beş yıl için belediye başkanı olarak seçildik. Önümüzde Canik için güzel çalışmalar yapacağımız bir dönem var. Bu dönemde ekip ruhu ile hareket edip ilçemizin refahı için hep birlikte çalışacağız. Bizim görevimiz insanlara hizmet etmek. Şehrimiz için güzel çalışmalar yapacağız ve bunu birlikte başaracağız" dedi. 

Herkesten azami gayretle üzerlerine düşen görevlerini yapmalarını isteyen Sandıkçı, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Canik halkı yerel seçimlerde seçimini yaptı ve görev bize tebliğ edildi. Canik ilçemizi 5 yıl süresince daha iyi yerlere taşımamız için hepimizin birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürmemiz gerekmektedir. İnanıyorum ki bu güzel ilçemizi kalkındırmak ve modern konuma getirmek için yorulmaksızın biz ve tüm çalışanlarımız var gücümüzle çalışacağız" 

YORUM EKLE