Alexa
banner314

YEPAŞ Serbest Tüketici İşlem Merkezi Açtı

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A. Ş. Amasya İl Müdürlüğü’ne bağlı merkezde Serbest Tüketici İşlem Merkezini açtı.

YEPAŞ Serbest Tüketici İşlem Merkezi Açtı

YEPAŞ Satış ve Pazarlama Koordinatörü Arif AKŞAM, Serbest Tüketici İşlem Merkezi ile serbest tüketici müşterilerine yönelik daha kaliteli hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek, müşteri memnuniyetini önemsediklerini vurguladı,

ilk olarak Amasya Merkez’de açmış olduğumuz Serbest Tüketici İşlem Merkezi ile alanımızı daha da genişletiyoruz. Müşterilerimizin daha konforlu ve ferah mekanlarda hizmet alacaklar; indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgilere kısa sürede kavuşacaklar. Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop il ve ilçeleri olmak üzere bölgemizde 31 Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizde (MHM) ve 44 N-KOLAY şubelerinde müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

AKŞAM, Serbest Tüketici İşlem Merkezleri aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 82 TL üzeri) elektrik tüketen serbest tüketiciler için YEPAŞ tarafından uygulanan EnerjiKevim, EnerjiKobim Kampanyalarından, YEPAŞ Avantajlar Dünyası fırsatlarından ve indirimli elektrik hakkından yararlanabileceklerini ifade etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner313