Alexa

YETER ARTIK MEMUR SEN BIRAK MOBBİNG YAPMAYI

Sendikacılık tarihine kirli bir leke olarak gecen. Ak yazıtları kara eyleyen. Yeni kapı ruhunu Tuz ruhu olarak idrak eden. Memuru masada satan. Birlik ruhunu idrak edemeyen. Tribünlere memleket meselesini haykıran lakin ; Memleketin iyi kaderi için mücadele eden Kamu Çalışanlarına mobbingin en âlâsını yapan. Toplu sözleşme masalarında Kamu Çalışanının akıbetini değil de , Bir sonraki seçimde koltuğa oturma gayesi güden. Deri koltukların hayranı olan, koltuk sevdaları uğruna her türlü tehdit ve sözel eylemleri uygulayan. “Haklı olan değil, Güçlü olan” şiarıyla hareket eden.

Bu saydıklarım hiç birinize yabancı değildir ; Bu bahsi gecen ve hatta daha nice bahislere konu olan başrol olan lakin , nefesimin ve divitimin buna müsaade edeceğini bilmiyorum açıkçası. Bu bahsettiğim olaylar Sarı sendikacılığın sancaktarı ; Mobbing kralı, usulsüz yönetici atamalarından sorumlu ;Malum-Sen yani Yetkili yetkisiz Memur-Sen..

Şunu başta belirteyim karalama sendikacılık elbette tercihim değil lakin şöyle bir husus mevcut ki ; Neresinden tutsam elimde kalıyor. Zaten yaptıkları kapkara ve zifiri. Memuru zifiri karanlığa boğan, aydınlıkları sadece kendi koltukları için uygulayan Memur Sen ne zaman vazgececeksin “Güçlü Haklıdır”  Hak güce aittir düşüncenden. Hak güçlünün değil Haklı olanındır. Kuvvetliysen o vakit haklısın şeklinde bir durum söz konusu olamaz ki ! Hak sadece Hakkı tutup kaldıranlarındır. Ne diyor Ulu Önder Atatürk “ Hak kuvvetin üstündedir”  gerçi siz bilmezsiniz M.Kemal Atatürk’ü çünkü okullardan derslerin kaldırılması için mücadele eden sizlersiniz. Atatürk düşmanlarına kol kanat geren sizler olduğunuz için Atatürk’ü bilmezsiniz.

Türkiye Cumhuriyet’i Devleti hain emellerin kıskacına alınmaya çalışılma gayesinde zilletlerin ve illetlerin bir birlikteliği ile karanlıklara sevk edilme gayesinde ; bu tabi onlar için sadece bir hayalden ibarettir çünkü nefes aldığımız sürece “Mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz”  Peki siz Memur Sen olarak bu Yüreklerin akınına ne yapıyorsunuz ? Vatan Millet yolunda hizmet eyleyen Memurları tehdit ederek, bulundukları yerden kaçırarak mı bu Memlekete hizmet edeceksiniz !

Söyle bana Memur-Sen ne zaman koltuklarınızı bırakıp Memleketin akıbetini düşüneceksiniz ! Ne zaman nefsi eylemleri bir kenara bırakıp ; Vatan için adım atacaksınız. Koyun can derdinde Kasap et derdinde sözü tam da sizi anlatıyor. Oradaki kasap rolü sizlere ait.  İdarecilik ve sendikacılık arasında Tanrı Dağı kadar fark var anlatıyoruz anlamak istemiyorsunuz. O koltuklar sizlere babalarınızdan kalmadı ve evlatlarınıza da devredilmiyor. O koltuklar sizlere Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Aziz Türk Milletine hizmet etmek için tahsis edildi. Her ne kadar usulsüz yöneticilik sizlerde mevcut ise yinede o koltuklar sizlere hizmet için verildi.

▪Deri koltuklardan tehdit etmeyin artık !

▪Cumhurun akıbetini zedeleyecek eylem ve söylemlerden vazgeçin artık !

 ▪Bulunduğu koltuğun değil Ülkenin bekası için ; Mücadele edenlerden elinizi, ayağınızı çekin artık !

▪Memleketin refahı için “Gece Uyumayan ! Gündüz oturman !”  yürekli insanların Yürekli mücadelesine balta vurmayın !

Türkiye Kamu Sen olarak her zaman ve her daim Milli Şuur ile hareket ederek Milli ülkü uğrunda mücadele etmekteyiz. Her kadroda “Allah-Vatan-Millet yolunda”  yaptığımız faaliyetlerin önünde durmaktan vazgeçin !  MEMLEKETİN BURÇLARINA TAŞ ATANLAR ile kol kola gezip MEMLEKET İÇİN BEDENİNİ TAŞIN ALTINA bırakanların önlerini kesmekten vazgeçin ! Hukuki her türlü yolları bu Tehditkar sendikacılar için kullandığımızı ve kullanacağımızı yeniden açıkça beyan ediyorum !

Liyakatsiz ve ehliyetsiz her türlü oluşumun karşısında durmaya devam edeceğiz..!

ERTUĞRUL SUBAŞI

TÜRK SAĞLIK SEN BİTLİS ŞUBESİ

İŞ YERİ TEMSİLCİSİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
HEMŞİRE
HEMŞİRE - 7 ay Önce

baskıya maruz kalmaktan. idarecilerin odalarından tehdit edilmekten çok sıkıldık. bir an önce bu duruma gerekli çözüm getirilmeli

banner325